Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

lumah
15. mar 2009

mirusska ktorý deň to bolo po otehotnení-tých 44?

katka.ott
15. mar 2009

ahojte 🙂

felonka, drobci su krasni 🙂

palculienka, ako dvojicky. nadherne deticky 🙂

lumah
15. mar 2009

katka ahoj 🙂

mirusska
15. mar 2009

ja neviem, vychadzalo mi to ze 19 dni po oplodneni, ale myslim si, ze sme to urobili neskor....

katka.ott
15. mar 2009

lumi, ahoj 🙂
ako travite nedelu?
mna dnes MM zobral opat vyvencit, tentoraz do ikei na obed a potom do tesca na nakup. odcinoval vcerajsok, ked som mu vyhlasila tichu domacnost 😎

mauzos
15. mar 2009

kati a co sa stalo, ze ticha domacnost? 😲 v tescu boli nejake akcie? 😀 😀
a kde su fotky vyfintenej izbicky?

katka.ott
15. mar 2009

cau mauzi, akcie neboli, len sme potrebovali dokupit nejake zakladne potraviny, kedze ma ju prist moji rodicia a brat (minule sa chovali ako kobylky, tak je potrebne sa predzasobit 😀 )

a vsňcera ma MM nasr.l. mal prist domov o 2 a prisiel o pol5. tak bola ticha domacnost

a foto idem urobit a pridat 🙂

mauzos
15. mar 2009

ale kati ved mu dopraj, kym este moze. Ked sa narodia dvojky, tak sa uz vela nepoflaka 😀 😝
tesim sa na fotky ...
v utorok ides k dr.? nezabudni s spytat na to magnezko. Este beries?

katka.ott
15. mar 2009

mauzi, mas foto 🙂

jasne ze v utorok idem. a magnezko mam napisane na papieriku

katka.ott
15. mar 2009

a beriem, ale uz len sumive. B6 dosla, a nechcem kupovat dalsie. nahodou mi povedia ze uz netreba brat, tak potom neviem kto by ho dojedol

mauzos
15. mar 2009

kati peknucke obrazky 🙂 a vy uz mate aj velku noc 😉 tie snezienky su uuuzasne, este som nevidela toho roku, ja ich mam velmi rada 🙂
ja beriem len take obycajne magneziove tabletky, ale niekde som citala ze len do 37 tt sa maju brat. Tak som zvedava co ti povedia.

janula13
15. mar 2009

felonka mas naaadherne deticky, krasne ako z reklamy 😀 blahozelam 😀

cherry01
15. mar 2009

felonkaaaaaaa!!!gratulujeme nádherní drobci 🙂
Katka, ja som dala tiež prepichnúť ušká v nemocnici...troška poplakala a aj zabudla. Kamošky mali vačšinou problémy pri prepichovaní neskôr - revú o dušu..lebo už viac vnímajú. A kúpila mi ich budúca krstná 🙂
A to že to tvoj manžel odčinil, moj sa zvykne robiť, že sa nič nestalo 🙂
pipka, boli ste sa kúúúpať????? hurááá

miruska, chruminka vitajte!! a tešte sa, je to nádherné, byt doublemaminkou 🙂

mauzos, janula ahojte, nana, lumi ahojte 🙂

mauzos
15. mar 2009

ahoj cherry, ty tiez nejak flakas fotenie ☹ nestihas?

cherry01
15. mar 2009

práve idem pridať fotky 🙂
vydrž 🙂 že flákam, fotím jak divá...a vieš dvihnú hlavičky - a kým sa mi ich podarí dobre odfotiť, lebo Kristínka kýve hlavou - furt je to rozmazané a potom už Tomiho to omrzí, kriví ústa..no ved uvidíš aká je to sranda 😀 😀 😀

katka.ott
15. mar 2009

cherry, nic neodcinil. dnes tu zo seba robi blazna, takze mam o zabavu postarane. furt nejaku detsku basnicku/pesnicku zacne spievat a tvari sa ......... sa tu z neho rehocem 😀

mauzos
15. mar 2009

cherry si si ista, ze ti jedneho z nich v porodnici nevymenili? ved su uplne odlisni, ale su rozkosni ... krasne male pusinky 🙂 uz pasu baranceky?

katka.ott
15. mar 2009

no cherry, drobci su uz velki, o chvilu ich budes nahanat po dome 😉
jednoducho sa vam vydarili

aj ja chcem mat deti uz vonkuuuuuuuuuuuuuuuu

mauzos
15. mar 2009

kati ty by si mala uz cim skor porodit, aby manzel posobil normalne 😀 😀 😀

cherry01
15. mar 2009

pasu pasu...prvá fotka pasenia je z 2.1. 2009. A mesačné boli až 4.1.2009 - strašne silné detičky. A myslím že nevyminili, bo Tomi je čistý ja - a Kristínka čistý ocko !! musím vyhrabať detské fotky a zoskenovať.. 😀 aby ste verili, že mi ich nevymenili.. A to si predstav ze ked kočíkujem , tak sú aj takí ľudia, čo povedia že ako vajce vajcu..nemajú oči???

cherry01
15. mar 2009

mauzi 😀
😀 😀 😀

katka.ott
15. mar 2009

mauzi, to nepomoze, to bude este viac debilniet. obcas ked chyti nasu cvicnu babu, tak to je hruuuuuuuuuuuuuuuuuza. chudatka nase deti, takeho slahnuteho otca mat 😀 . ale aspon sa nasmejem
a rychla zmena tiez prichadza: ked dojde nas..ty z prace a nie je s nim ziadna rec 😠 . takze lepsie slahnuty 😉

katka.ott
15. mar 2009

cherry, to ti uz niekto povedal, ze ako vajce vajcu? 😕 a nebol to nejaky stevie wonder (sorry za cierny humor 😅 )

mauzos
15. mar 2009

no ved aj medzi vajcami sa najdu rozdiely 😀 😀 😀

kati ja som nemyslela, ze manzel prestane blbnut, ale ze uz bude pri tom blbnuti posobit prirodzene, ked budu baby na svete 😉

katka.ott
15. mar 2009

😀 😀 😀 mauzi, o tom pochybujem

cherry01
15. mar 2009

joooj baby, sa nebudete vedieť na nich prestať pozerať 🙂 sa teším s vami

pipka
15. mar 2009

cherry, naaadherne fotky 😵 najma tie posledne dve 🙂 ...srdiecka maminkine 😎 😎 😎

katka.ott
15. mar 2009

cherry, to verim. ja si teraz paradne uzivam tehotenstvo, lebo asi uz viac nebude, hoci nikdy nehovor nikdy 😉 .
my sa tak nenormalne tesim, ze ked uz budu tu. ono zo zaciatku toho bude strasne vela - kym si zvykneme, ze sme 4, zabehneme sa, zmenia sa hodnoty, .... je toho strasne vela, sak vies 🙂
ale ta radost.....

som vcera pozerala dvaja v tom a tam nakoniec, ze ste rodina 🙂 , som revala jak male decko

janula13
15. mar 2009

cherry ze vajce vajcu 😀 ale su uz veliki, mate to pekne podelene, jeden na teba a druhy na tatina, aspon nie je nikto ukrivdeny 😀 dufam ze nasi budu na tatina 😀