Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

mauzos
26. feb 2009

chodit budem? a tak daleko? vsak posli mailom 😀 😀 to vies, ze by som si dala 😉

jarka82
26. feb 2009

ty si teda troska by si sa previezla lietadlom 😀

mauzos
26. feb 2009

vsak uz by ma s tym banderom ani nepustili do lietadla 😀 😀
a Ty kedy konecne pridas do albumu Tvoje brusko? uz budes pomaly aj rodit a este ho tam nemas 😝

eviska83
26. feb 2009

jarka- pozeram ze si pridala fotky 😀 😀 😀 ako sa ti to podarolo 😲 ,aj ja mozem dojst na buchty,ale nepozyvaj ak nemas lebo ja to mam blizskie a za pol hod.som tam 😎 😎 😎

mauzos
26. feb 2009

no slava, takze Jarkine brusko je uz tam 😀
Eviska daj si aj za mna 😉

eviska83
26. feb 2009

mauzos- diky,dam,
ale este stale ma nepozvala 😀 😀 😀

jarka82
26. feb 2009

mauzos dakujem 🙂
Evi ja nie to mauzos mi ich zmensila 😀 kludni dojdi
aj tak tie prve som zmensovat nemusela asi mi maly zasa prenastavil fotak 😠
kuk na moje brusko v albume 😵

eviska83
26. feb 2009

mauzos ty si ina frajerka 😎 😎 😎 .tak si dam aj za teba 😝 😝

jarka82
26. feb 2009

pipka pozri do albumu tam mamtaku ohradku tu budeme mat v obyvacke namiesto tej travel cot 😉 a odpovedz potom ako si to myslela 😕 😅

jarka82
26. feb 2009

juj teraz som pozerala na zone reality a boli tam siamske dvojicky vsetko mali raz len hlavy mali dve 😕 vraj lekar ani nevedel ze cakaju dvojicky zistili to az pri porode ja by som asi umrela juj 😢

mauzos
26. feb 2009

boze to je hrozne... to bolo v akej krajine, ze to nevedel?

jarka ta ohradka je pekna, ake to ma rozmery? uz ju mate doma?

jarka82
26. feb 2009

mauzy este nemame niekde v anglicku rozmer je 126x126

pipka
26. feb 2009

jeej, my mame zajtra parene buchty...kto chceeee? 😕 😀

jarka, podla tychto snov ta cakaju dve usmiate babatka...jak nasa hanulka 😵 😀

mauzos
26. feb 2009

jaaaaa ceeeeem, ale aj Teba mam daleko ☹

pipka
26. feb 2009

poslem ti? chytaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj 😨 😀 😀

pipka
26. feb 2009

Jarka, ta ohradka je super, tam sa vysantia do syta, a zo zaciatku tam mozu aj spinkavat 😉 Ja mat velky byt...tak tiez mame viac roznych veci...ale mame len dve izby, tak musime poskromne zariadovat 😅

pipka
26. feb 2009

ideme sa kupat, o pol osmej som tu 😉

eviska83
26. feb 2009

pipka- aj mneeeeee 🙂

mauzos
26. feb 2009

dobre Pipka zajtra chytam. Nechapem normalne buchty nemusim, ale dnes ste mi teda narobili riadne chutky 😀

pipka
26. feb 2009

evi, tebe poslem letadielkoooooom, dobreeeeee? 😕 😎 😎 😎

pipka
26. feb 2009

som zvedava, do kedy dnes hanulka vydrzi spinkat.... 🙄 natrela som jej dasienka, v postielke sa usmievala, tak dufam, ze bez problemov zaspinka a vydrzi dllllho 😀

martiina
26. feb 2009

ahojte babule, až teraz som sa dostala k PC, vidím že ste tu toho riadne popísali.
Jarka, super, konečne fotka banderka 🙂
😠 😠 😠 😠 😠 😠 .... ste mi teda narobili chute s tými buchtami 😠 😠 😠 😠 😠
mne dnes MM spravil francúzske, ale aj tie boli výborné 🙂
jarka super ohradka, takú som ešte ani nevidela, to asi len v UK majú
jarka, ja som taký dokument včera pozerala, tam zas dávali čo niekedy nevedeli odsledovať, keď jedno bábätko sa prestalo vyvíjať tak jeho časti prirástli k tomu druhému 😲 Ale to bolo z nejakého 17 st. tušim, chlapec s 3 nohami, baba so štyrmi nohami aj dvoma maternicami - ta si zobrala za muža doktora a mali dve deti, každé vraj z inej maternice 😀 Keď sa jej pýtali ako to vie, vraj sa vtedy radšej milovala na tej druhej strane 😀 😀 😀 Títo ľudia však väčšinou išli do cirkusu a boli to hviezdy, boli výnimoční a ani za nič by nechceli byť normálni 😕
inak Maťko to je riadny fešačisko, určite sa už veľmi teší na súrodencov 🙂
... ja zajtra robím tvarohové gule s višňami 😝 posypané opraženou strúhankou, orechami a makom 😅 ale neviem čo urobím MM, lebo ten takéto jedlo považuje len za dezert, jednoducho musí byť niečo slané

mauzos
26. feb 2009

a je tu dalsia pokusitelka, ze tvarohove gule 🙂 mnam. Ja nechapem, si budem fakt musiet zajtra navarit nieco sladke a to som asi ako Tvoj mm, sladke normalne nepovazujem za jedlo 😝
aj moj drahy robi perfektne francuzaky, ale nic ine uvarit nevie 😒

pipka
26. feb 2009

mati, takze zajtra na obed ideme k tebe? 😕 😀 ...hmmm neviem sa rozhodnut, co mam radsej 😀 😀 😒 😀 😀
slanu robim polievku a preto druhe moze byt sladke mati 😀 😀 nastastie MM je taka ista sladka riťka jak ja 😀 😀 😀 my nemame problem...ale pre moju mamu je tiez najlepsi zakusok klobaska 😀

pipka
26. feb 2009

zapeceny karfiol s nivou mu sprav...a zemiaky 😉 , na toto mnamko sa chystam buduci tyzden 😉

pipka
26. feb 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

aj v kupelni vieme používať samospúšť 😀

mauzos
26. feb 2009

pipka ta posledna fotka by mohla byt aj reklama na Niveu 😀

martiina
26. feb 2009

jéééj, pipka rozkošné ste 😵

martiina
26. feb 2009

pipka karfiol nemám, ale brokoličku áno, a aj Nivu doniesol MM z čiech celý ten kruh, tak vyskúšam 🙂 ty ako robíš?

pipka
26. feb 2009

Mauzos...ta posledna fotka je tebe pre radost 😀 😵

mati, predvarim brokolicu alebo karfiol, a prekladam so sunkou a vajkom natvrdo, tak ako francuzaky a zalejem smotanou s rozslahanym vajcom, trochu korenia, soli, papriky a vegety a navrch nastruhany syr a dam zapiect, cca 15 min. 😉