Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

kuspitka
26. máj 2009

dakujem vam dievcata.
a to sono mi viete povedat kde je??

sonia29
26. máj 2009

my by sme tiež chceli monitor dychu, ale asi bude musieť mať každé bábo vlastný, vo vlastnej postielke... 😒 no ešte uvidíme 😕

kuspitka
26. máj 2009

a to ste boli v kosiciach na take sono,ze vam babatkam v brusku zmerali aj srdiecko aj pluca???

mauzos
26. máj 2009

kuspi tu to je, musis mat vymenny listok od svojho Dr. a telefonicky sa objednat http://www.3dultrazvuk.sk/ Ja som tam bola na morfologickom usg, tam ti vsetko popozera, povysvetluje a pomera, ci je vsetko OK. Su tam spickovi lekari. Potom som tam bola este raz a dali sme si urobit DVD s fotkami a videami. Bol to fakt neopakovatelny zazitok 🙂

kuspitka
26. máj 2009

mauzos a ked mi lekar neda listok bez toho sa neda ist???

mauzos
26. máj 2009

da, ale platis viac ako tych 700 Sk. Ja som este platila 500, potom dvihli ceny. Este ma napadlo, ze ja som tam bola aj na meranie NT. Myslim ze sa to robi nejak okolo 17 tt, ale uz si nie som ista. Na to som tiez potrebovala vymenny listok a to bolo myslim zadarmo.

bobicek5
26. máj 2009

ahojte, dnes ste toho uz riadne popisali. Mna za poslednych par dni tiez riadne zacala boliet panva. Vcera mi na to sestricka povedala, ze to je uplne normalne. Len ked ja niekedy ani poriadne chodit neviem, a inokedy to zas povoli.

Baby, v ktorom tt sa vam uz deturence otocili "nahotovo" a zostali az do porodu?

pipka
26. máj 2009

halo halo, tak my sme uz dnes bez teplotky a soplikov ubuda...zacina zase fungovat jak obycajne ... potvorka mala 😀 uz mi dotrhala vsetky letaky co som si doniesla od schranok...som chcela kuk co bude v lidli...no smola 😅 😀 😀

som jej tu pustila take detske cd-cka od Canakyho a Podhradskej a vyvadza tu..no mali by ste ju vidiet...jak trase tou plienkovou ritinkou 😀 😀 😀
"ja som vasa kamoska..Rafaela stonozka...hej Rafaela, čug čug bugy... 😀 😀 😀

kuspitka
26. máj 2009

kamoska tam bola bez listku a platila okolo 700sk
pipka tak to je super ked sa tesi tak velmi

mauzos
26. máj 2009

bobi moji boli od zaciatku priecne nad sebou a tak ostali az do konca, lenivci jedni nie a nie sa otocit normalne 😀

pipi to je super, ze Hanulke je uz lepsie a ze je uz vo svojom zivle 🙂 Ja Lidl kukam na ich stranke, tam mas vsetko. Nam ich letaky nejako nedorucuju, aj ked ho mame blizko nas ☹

pipka
26. máj 2009

kuspit dakujeme 😉 a ty ako? fotky bruska mas?

mauzi, my mame vsetky letaky....ale ako tak kukam momentalne na nasu obyvku..tak asi len haule na hranie 😅 😀

inffinity
26. máj 2009

Ahojte holky, nevíte je tu někde téma o trojčátkách? Nic jsem nenašla a kamarádka čeká trojčátka a chtěla bych ji najít nějaké rady a informace..Bude chuděrka asi až do konce v nemocnici.. 😒

kuspitka
26. máj 2009

pipka mam ,ale to musim upraivt av tomto pc sa mi to neda .mozno vecer dam foto uz na konik...

pipka
26. máj 2009

ínfinity ano je tu mtema o trojickach...ale teraz neviem, ci v tehulkach, alebo uz v babatkach 😕 😉

pipka
26. máj 2009

kuspi ok, budem cakaaaat 😀

eviska83
26. máj 2009

Ahojte,
Bobicek - aj mna bolievala panva ☹ ,a moji boli otoceni od 27tt a uz tak zostali do porodu
Pipka- super ze uz jej je lepsie asi to fakt chudinka mala z tych zubkov.Inak my bez Canakyho a podhradskej ani na krok .v aute nam to stale hra dookola. 😀
Inffinity- urcite je uz som par krat mrkla na foto 😀
Ja som dnes bola na kontrole (po sestonedeli) a vravela som nasej dr. o Andrejovi tak mi predpisala taku injekciu ,ze keby nemohol dychat tak pichneme auvolni mu to dychacie cesty,tak budem urcite spokojnejsia ak to budem mat doma.

kuspitka
26. máj 2009

pipka ,ale to bde uz len vecer.potom dam foto...

bobicek5
26. máj 2009

mauzos, moji su tiez skor v priecnych polohach, aj ked obcas mam dojem, ze ten horny dost putuje. Akurat ten spodny sa uz nezmesti do panvovej oblasti, tak dufam, ze zostane dolu hlavickou. Rada by som rodit normalne 😖 .

Baby, ja este ani decka nemam a pesnicku od Canaky - Koniky, zabicky, rybicky si spievam furt 😀 . Maju totalne nakazlive texty a hudbu.

eviska83
26. máj 2009

Ahojky,
Tak my sme dnes boli na nase prve ockovanie.Boli velmi statocni.
Vahy- Adamko: 5520g Evicka:4860g 🙂

pipka
26. máj 2009

evi, super, parada, nadhera 😉

ako tie deti rychlo rastu, ze? 😕 😀 ...predstav si, keby my sme tak priberali 😝 😀 za tyzden pol kila 😀

pipka
26. máj 2009

inak aj nam to do Tatier hralo v aute dokola 😅 😀 ...uz sme hukali jak vlacik, krakali jak vrany aj spievali vsetky pesnicky...esteze ich viem vsetky naspamat zo skolky 😀 😀 😀

pipka
26. máj 2009

cherry kraaasne fotecky 😵

pipka
26. máj 2009

kristinka aky uces nahodila 😎

cherry01
26. máj 2009

pipka ty si rýchla...ktorý účes?

pipka
26. máj 2009

na fotke 36, ma hribik jak ja 😀

cherry01
26. máj 2009

😀 ta niekedy je toumenie učesať... aj teba? 😀 😀 😀

pipka
26. máj 2009

noooooo 😀

ja len zartasiem hlavou po kupani a jak uschnu tak su 😀 😀 😀 a vacsinou na hrib 😀

aj u nas nove foto 😉
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

cherry01
26. máj 2009

jeeeeeeej pipka, super trakáče 😀

pipka
26. máj 2009

ze? To sme zdedili 😵 sa mi strasne pacia 😉 jak taky lotrando zbojnik je v nich 😀