Kde kúpim vodítko pre dvojičky?

siusa
9. jan 2022

Dobrý deň. Neviete mi niekto poradiť kde by som mohla zohnať vodítko pre dvojičky?? Mam 19 mesačných chalanov a prechádzky sú divočina. V Anglicku je bežné dostupné a využívané, ale u nás to nemôžem nikde zohnať. Na našich stránkach sú v ponukách len klasické pre jedno dieťa. A keď skúšam zahraničné tak stroskotám pri preklade, resp. vhodnej definície/názvu produktu. Prosím poraďte ak viete. Vopred ďakujem za každú radu 😉✌️

andreatytler
9. jan 2022

@siusa V com je ine to voditko pre dvojicky? Nemozes si kupit 2 voditka? Vyhladaj si Kids Safety harness for twins alebo Todler Safety Harness alebo Kids Leash for twins

siusa
autor
10. jan 2022

@andreatytler vieš ze vlastne ani neviem. Ale bo čím viacej som pátrala, tak ma napadala čoraz častejšie táto myšlienka. Aši to nakoniec aj tak urobím. A problém vyieseny. Len som myslela, že niekto v tom môže byť zbehanejsi ako ja. A keď sa neopytas tak nevieš. 😉Každopádně ďakujem a idem to hneď kuk

andreatytler
10. jan 2022

@siusa Ja som v tom nie zbehla ale co som pozrela obrazky, tak tie voditka pre dvojicky su dve snury pripojene spolu na zapestie alebo na opasok. Potom som tiez nasla take kde boli deti navzajom spolu spojene a snura isla len od jedneho dietata. To ich nuti zostat spolu.
Asi by som volila ten prvy s 2 snurami.
U nas na vybiehanie na cestu zabralo vezenie v podobe kocika. Varovala som syna ze ak pojde na cestu, tak ho dam do kocika. A vzdy ked isiel na cestu, tak som ho tam aj dala. Plakal akoby ho z koze drali. Nechala som ho tam par minut a potom zase vypustila. Asi po 1-2 mesiacoch sa naucil. Teraz mi staci povedat, ze ho dam do kocika ak pojde na cestu a on sa pekne kontroluje. Toto by si ale musela natrenovat s kazdym samostatne. Lebo kym jedneho privezujes do kocika, tak druhy ti vybehne na cestu.
Tiez nam velmi pomohol taky vozik co si tlaci pred sebou. Vzdy si ho berie na prechadky. Paci sa mu ze je ako mama a nieco tlaci. Ten vozik mu limituje zbrkle behanie.

hanuskac
13. jan 2022

@siusa https://www.market24.sk/clippasafe-detsky-batoh... ja som mala taketo 2 ruksaky. Kazde dieta na jednej strane som drzala za šnúrku a za ruku. Ak mi bolo treba volne ruky tak som si podrzala voditko. Ja som ucila deti ze ak ich nedržím tak ma maju držať za tričko. Napr v nakupnom centre a tak. Ale tie ruksaky boli super.