Koľko dvojičiek tu máme?

6. dec 2021

Ahojte, dnes som sa dozvedela, že čakám dvojičky. Stále som v obrovskom šoku, mám ešte ročné dieťa. Koľko dvojičiek je v skupine? Ako ste zvládli túto novinku?

alinka5
6. dec 2021

Ahoj ja som teraz tehotná s chlapčekom a predtým som mala dvojky - baby😉😉😉ak chceš tak napíš

katkami123
31. dec 2021

Ja mám starsiu 3,5 ročnú a 6m dvojičky. Čakala som katastrofu, ale staršia si ich veľmi obľúbila, je veľká sestra a robí im animátora 😀

danieladugard
5. jan 2022

6 mesacne dvojicky, chlapci, a 3 rocna dcera. Dvojicky mali byt este jedna dcera 😂😂😂

janulka2805
11. feb 2022

Ahoj, ja mam dvojičky-dievčatká, akurát mame 10 mesiacov 🥰🥰🥰

ribezlik
21. feb 2022

Ahoj aj ja čakám dvojičky termín mám v auguste

ketonka
12. mar 2022

Ja čakám dvojky v októbri, doma mám 2.5ročnú dcéru. Dievčatá v čom vidite výhody mať dvojičky oproti jednému dieťatku? Sú tam nejaké?

ketonka
7. apr 2022

@katkami123 ahoj môžeš mi poradiť ako spite ? Myslím kto je s kým v izbe atď?

katkami123
3. máj 2022

@ketonka
Ahoj,
Na začiatku som bola s bavami v izbe, spali v postielkach a muž uspaval starsiu v jej izbe, učili sme ju zaspávať v jej izbe. Potom muž prišiel ku nám, keď zaspala. Ale asi od 8m ich mám pri sebe na posteli. Lebo keď vypadne cumel, nemusím ho hľadať po postieľke, ale vždy len natiahnem ruku a podám a spi sa ďalej.

veronika175
18. máj 2022

@ribezlik ahoj. Ja mam termin v novembri. Ale zrejme to bude skôr, ako to pri dvojickach byva. Uz vies pohlavia? Ako sa citis?

ribezlik
19. máj 2022

@veronika175 no jedno dievča určite a druhe nevieme zatial
Ako sa cítim.... No hrozne ledva chodim
Strašne ma páli zaha a hlavne od vtedy ako musím užívať 3xdenne magnezium
Som anemicka takže samozrejme železo zas mi len nerobí dobre
A tie teplá ach... Uz aby som mala po tom

veronika175
20. máj 2022

@ribezlik a v ktorom si tyzdni?

katkami123
20. máj 2022

@ribezlik
Tiež som mala take tehotenstvo… ja som do toho každý deň aj zvracala, celých 8m, zle mi bolo, do toho užívaj magnezium, železo, atď, keď veľa krát vyšlo von aj s raňajkami / obedom. Do toho mi to zvracanie vždy nejak tlačilo, ze od 6., mesiaca išiel dole aj moč, prúdom. Ani poriadne najesť sa mi nedalo… ale potom ako sa narodili som až ožila 😀

ribezlik
21. máj 2022

@veronika175 dnes 28

ribezlik
21. máj 2022

@katkami123 aj mne je zle od začiatku ale len ráno

katkami123
21. máj 2022

@ribezlik
Mne stále od rana do večera bolo, už som sa tešila na pôrod