Mali ste niektorá takéto nejasné sono?

lesnajahodka
24. feb 2022

Ahojte. Na poslednej kontrole (6+5) mi gynekológ povedal, že je možnosť, že čakám dvojičky, nebolo to úplne jasné, že uvidíme na ďalšej kontrole. O mesiac! Och! Stále na to myslim, celý deň chodím kukať na fotku a rozmýšľam ako to dopadne. Niečo som aj hladala, ale našla som samé jasné sona, že sú dve. Mali ste niektorá takéto nie úplne jasné sono a boli to naozaj dvojičky? Ďakujem za odpovede 🙂💛

Pridávam fotku.

luci_ba
24. feb 2022

@lesnajahodka neviem ti odpovedať ale vyzera to zaujímavo, som zvedavaaa na rozuzlenie 🙃 Každopádne by som mesiac nevydrzala, asi by som šla tak o týždeň niekam ako samoplatca na sono

oli2782
24. feb 2022

Prídavam skúsenosť jednej mamičky, mala niečo podobné😊

lesnajahodka
autor
24. feb 2022

Ďakujem pekne, dám vám vedieť, už len dva týždne a budem mať jasnejšie 🤞

zara1357
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petricka22
24. feb 2022

@lesnajahodka a nemohol to byt zltkovy vak? tiez sa mojej dr v prvom momente zdalo, ze su dve, ale hned sa opravila. Ten ultrazvuk je strasne slaby… no stretla som sa aj s tym, ze dr nema ziadny 🤷‍♀️ Tak lepsie slaby, ako ziadny 😀
A srdiecko uz bolo?

simca06022011
24. feb 2022

Tak cisto teoreticky (ja sa v sonach nevyznam, naozaj, bola som rada ze mi gyn ukazal, ze toto tato machula a vybavene:D) ak ta to velmi trapi a nechces sa stresovat, mozes skusit ist inde na sono za uhradu 🙂

lesnajahodka
autor
24. feb 2022

@zara1357 to je samozrejme najdôležitejšie, ale keďže mám doma 13m dcéru a najbližšiu rodinu 200km ďaleko tak by sa toho asi zmenilo dosť,keby boli nakoniec dve.
@petricka22 o zltkovom vaku nepadlo ani slovo, len, že sa vynára otázka dvojičiek, viac nič. Srdiečko už bilo áno 💛💛 a ako tak pozerám, fakt je strašne slabý 🤣

petricka22
24. feb 2022

@lesnajahodka no bude ako ma byt 🙂 poradis si aj s dvojickami, aj ked to bude brutal narocne.

petricka22
24. feb 2022

@lesnajahodka a daj potom vediet 😀

lesnajahodka
autor
9. mar 2022

Ahojte. Tak čakáme jedno bábätko, vyzerá ok, troška väčšie na svoj týždeň tam sme doma radi 🙂 ďakujem že ste na mňa mysleli!