Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Mamičky dvojvaječných dvojičiek,párikov

mamcotka
2. mar 2019

Prosim o skúsenosti z ultrazvukov, mali ste jedno menšie a druhé väčšie? Bolo to väčšie chlapček? Zaujíma ma to statisticky a akú mám pravdepodobnosť ja. Jedno je väčšie a druhé menšie..som v 8 tt

miroslavap
2. mar 2019

@mamcotka ja mam parik a u mna stale bolo dievcatko tažsie. Pri narodeni dievcatko 2600 g a chlapcek 2250g. Rodila som presne 38+0 t.

mamcotka
autor
2. mar 2019

@miroslavap fiiha a kedy ti zistili že sú párik?

miroslavap
2. mar 2019

@mamcotka och. Uz nepamätam presne ale vedeli sme hned od zaciatku. Neskryvali sa 😂

babikadaska
6. mar 2019

@mamcotka mne zistili v 12 tt na prvom velkom screeningu ze ide o parik. Momentalne som v 35 tt a stale si udrzuju rovnaku vahu,plus minus 90 gramov.

miskamia1
12. mar 2019

Ahoj, ja mam tiez dvojičky a som 8tt ako ty 🙂 tiež sa neviem dočkať, či to budú chlapci, dievčatá alebo mix. 🙂

mamcotka
autor
13. mar 2019

@miskamia1 super 🙂 gratulujem.. a podarilo sa spontánne?

willino1
13. mar 2019

@mamcotka statisticky mas úplne rovnakú šancu mat chlapcov, dievčatá alebo parik...☺ je jedno ktore je vacsie a ktore menšie v tomto období....🙂

tanapeta
13. mar 2019

@mamcotka ja som ich mala skoro úplne rovnaké celé tehotenstvo a pri narodení vážili obe deti úplne rovnako a to presne 2230 g v 33tt. A párik. Akurát chlapček bol o 2 cm dlhší. Dievčatko sa narodilo spontánne, chlapček cisárskym.

lenkapalo
9. jún 2019

Ahojte...ja som momentálne 25+2 a ležím v nemocke... Skracuje sa mi krcok, meria 1.5cm.nemate niekto skúsenosti? Čakáme dievčatka a jedna váži 660 a druha 830g...Vam sa ako darí? Konečne som našla diskusiu z tohto roku, lebo všetko čo čítam je z predchádzajúcich rokov....

mamcotka
autor
9. jún 2019

@lenkapalo ahoj tak to poctivo ležkaj.. ja som o jedno dvojčiatko prišla ale druhé je v poriadku..

parvinka0001
9. jún 2019

Ja som mala sekciu v 37tt kvôli mne vobec nevedeli že bude taky rozdiel vo váhe pritom v nemocnici som ležala skôr a chlapci sa narodili s váhou 1590 42cm a 2950 a 50cm.do nemocky som šla stým ze majú 1800 a 2400 vždy na usg bol že vraj rozdiel cca pol kila

Tu začni písať odpoveď...

Odošli