V ktorom tt ste porodili jednovaječné dvojčatá?

majkabr
13. nov 2019

Ahojte žienky mala ste niektorá jednovaječne tzv. mono dvojčatá??? Kedy ste ich porodili v ktorom týždni??
Narodili sa zdrave??? A kde ste rodili??? ďakujem za odpovede

jankalukasova
13. nov 2019

Raz som narazila na tento clanok na koniku u susedov
https://www.modrykonik.cz/blog/coreprincess/art...

majkabr
autor
17. jan 2020

@majkabr ano čakali sme zomreli v 20 tt . Vám to ako dopadlo???

serena82
12. apr 2020

@majkabr to fakt?😮😱😱😱😱je mi to luto.ja som v 22tt zatial

majkabr
autor
13. apr 2020

@serena82 A to čakáte tie momo jednovaječne??? Držim Vám palce nech Vám to lepšie dopadne ako mne.

icra
21. jún 2020

@majkabr nase baby sa narodili 33+4 tt,
praskla mi plodova voda a nakolko mali jednu placentu doktori sa rozhodli pre akutnu sekciu
ale su v poriadku boli v inkubatore mozno 6 dni, skor kvoli udrzaniu teploty

majkabr
autor
21. jún 2020

@icra Nám žiaľ zomreli v 23 tt .

majkabr
autor
21. jún 2020

teda zomreli v 20 tt ale rodila som ich v 23 tt už mrtve.

serena82
22. jún 2020

@majkabr čakáme dvojvajecne.obe majú vlastnú placentu a plodovu vodu.som na konci 33tt.

serena82
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
serena82
22. jún 2020

@majkabr och Bože môj to je mi strašne ľúto 😱😭😭😭😭😭 ale nevzdávaj to.ja som potratila v 4mesiaci.a nato 3-4mesiace som nečakane otehotnela a bála som sa že zase to bude zlé.sla som na kontrolu a dr.mi vraví že nič nevidí a nepočuje.tak som si pomyslela že história sa opakuje.no šla som za iným lekárom má lepší usg a je veľmi dobrý a zrazu že dvojičky.sok pre všetkých.a ber to tak že to malo tak byť.mali by mať zdravotné problémy alebo sa trápiť.nezufaj ani sa nenazdáte a budeš sa opäť tešiť

samrolka2019
22. jún 2020

V 25tt, obe hned po porode zomreli. Prolaps porodnych blan bez ,,zjavnych pricin". Nevedeli zostit pricinu. Obe deti a tak aj ja sme boli zdrave. Z hodiny na hodinu povolil krcok a porodu sa uz nedalo zabranit. Je tomu uz 8 rokov :(

majkabr
autor
22. jún 2020

@serena82 NEboli choré boli to dvaja úplne zdraví chlapci len sa zaplietli šnurami navzájom