Ako docieliť mäkké a voňavé uteráky?

simca35
15. jan 2021

Prosím, ako docieliť aby uteráky zostali mäkké a hebučké? Je na to prípravok? Ja ich periem klasicky a hebké nie sú nikdy, voňať voňajú ale len chvíľku a potom tak čudne zapáchajú. Máme aj sušičku ale ešte som ju neskúšala. Ďakujem za akúkoľvek odpoveď.

h2
15. jan 2021

@simca35 Ty máš sušičku a ešte si ju neskúšala? A načo ju potom máš? Šup-šup s uterákmi do sušičky, budú mäkkučké, ako nikdy!

dzina007
15. jan 2021

susicka je na to top.... ja ked mam nahodou nejaky uterak ktory nesiel do susicky tak sa musi oprat znova a do tej susicky musi ist... lebo inak mi to pride prilis drsne..

zuzanaete
15. jan 2021

Na co mas potom susicku? Uteraky su najmaksie od susicky.

simca35
autor
15. jan 2021

@h2 partner má sušičku, a keďže sme začali bývať spolu tak ju teda máme.

adriatica28
15. jan 2021

@simca35 ahoj uteráky ti zapáchajú od hracích prostriedkov, ktoré sú plné plnidiel a zbytočných prímerí aby mal prášok čo najväčší objem...ja som to tiež riešila ale mne veľmi vadilo hlavne posteľné prádlo, keď som ho po dlhšej dobe vybrala zo skrine. Pomohlo mi že som zmenila drogeriu, už nakupujem v obchode a zároveň sa mi tým podarilo zlikvidovať kožné prejavy u členov domácnosti. Inak keď odtiahneš gumu pred bubnom práčky a prejdeš tam prstom neostáva ti slizky prípadne nepúšťa ti to čiernu hmotu?

adriatica28
15. jan 2021

@adriatica28 píšem ako debil...mobil si hádže čo chce...snáď je ten text zrozumitelny..😄😄

simca35
autor
15. jan 2021

@adriatica28 jjv práčke my zostáva také slizke presne ako píšeš. A co tu konkrétne pomohlo rada sa inšpirujem.😊 Aj obliečky by som chcela aby boli voňavé dlhšie

adriatica28
15. jan 2021

@simca35 určite by som najskôr vyčistila poriadne práčku aspoň 3× drogéria ktorú používam ja má skvelý prípravok čistič práčky balenie stojí cca 3,50....urcite ti odporúčam prejsť na iné pracie prostriedky odporúčam enzymatické ktoré neobsahujú ten bordel čo zostáva nabitý v prádle .
Nie len že ti bude bielizeň krásne voňať a bude mäkučká ale aj ušetríš...ja dávam na 8kg prádlo takúto odmerku prášku

h2
15. jan 2021

@adriatica28 A nemohla by si napísať, čo to teda konkrétne používaš?

siimonella
15. jan 2021

ja susicku nemam a uteraky periem samostatne ked sa nazbieraju, pouzivam denkmit prasok na pranie a trochu avivaze ale uteraky su s nejakym bambusovym podielom a mam ich maksie ako svokra ktora má susicku. aj ked avivaz by sa vobec namala davat na uteraky lebo z nej tvrdnu tie vlasy ja trosku davam

adriatica28
15. jan 2021

@h2 jasné že mohla českú drogériu Eurona.😘

h2
15. jan 2021

@adriatica28 Vďaka. 😘

babydesire
17. jan 2021

@adriatica28 a ake pracie prostriedky pouzivas?mne tiez bielizen nevonia ani po avivazi..drahe kupovat nechcem,zas tak si natom nepotrpim (manzel dostava 10kg prasku persil dva krat do roka) ale ak by cens bola ok,skusila by som

adriatica28
17. jan 2021

@babydesire ahoj používam prasky a avivaze z Eurony. Napíš mi tvoj emali a pošlem ti viac info...inak jedno pranie v prášku ťa stojí cca 0.17 €..😉

adka6666
17. jan 2021

@babydesire baby ak máte záujem tak kľudne napíšte, tiež viem poradiť ohľadom Eurony, mám aj vzroky na vyskúšanie

babydesire
18. jan 2021

@adriatica28 vdaka,uz som pogooglila a @adka6666 poprosila o tu vzorku...som zvedava,lebo gely a kapsuly bezne dostupnych znaciek sa mi zdaju drahe,,,periem casto,kedze mame dve male deti,asi 4-5varok tyzdenne 😱 a aj tak to nevonia,ked tak len kratko po oprani,este ked je to mokre

evaachesa
18. jan 2021

@adka6666 mohla by som poprosiť vzorku? Rada by som vyskúšala niečo nové. Idem si o tom niečo vygooglit 😀

adriatica28
18. jan 2021

@babydesire ahoj Som rada že si si vybrala a zistila informácie. 😉 S kvalitnou poradkyňou budeš určite veľmi spokojná. Ja osobne vzorky nedávam pretože, Eurona má 100% garanciu vrátenia peňazí a osobne si myslím si že je zbytočné skúšať vzorky na pranie lebo ti nebudú fungovať. Všetky pracie prostriedky fungujú na enzymatickej báze a základom je určite mať čistú práčku a kvalitnú poradkyňu ktorá ťa naučí výrobky správne používať...😘

mandarinka555
18. jan 2021

@adriatica28 Nevedela som, že aj na to, koľko prášku a koľko aviváže mám dať do práčky , treba poradkyňu....

adriatica28
18. jan 2021

@mandarinka555 ani aj kým som nezačala používať enzymatickú drogériu..😉

mandarinka555
18. jan 2021

@adriatica28 To bol sarkazmus 😝