Akú postieľku máte pri manželskej posteli, ktorej sa dá dať dole bočnica?

28. máj 2021

Ahojte, aku mate postielku, s ktorou ste spokojne a ktorej sa da dat uplne dole jedna strana a tak prisunut k manzelskej posteli?

martyzpp
28. máj 2021

Obycajnu drevenu z bazaru 😂

autor
28. máj 2021

@martyzpp ano no len som citala, ze ked sa da dole jedna strana z postielky ktora nato nieje urcena, tak strati stabilitu, tak radsej chceme taku, co bude usposobena nato, ze sa jedna strana moze dat dole

martyzpp
28. máj 2021

Vies co, ak by sa ti nezdalo tak vzdy sa daju dat na spevnenie nejake kovove Lka a my sme ju pripevnili napevno k posteli. Tiez mame drevenu. Ale konkretny typ neviem.

zuzanaete
28. máj 2021

My sme mali priviazanu k posteli postielku este z davnych cias. Neriesili sme, ci je na to vhodna alebo nie.

eskop
28. máj 2021

@slawka2208 toto mame aj my a som spokojna

mimaan
28. máj 2021

Myslim, ze teraz je uz takych dost na vyber. My mame https://www.ikea.com/sk/sk/p/sundvik-detska-pos.... Uz ju treti syn pouziva, pevna, bez problemov. Da sa neskor pouzivat aj s nizkou bocnou zabranou.

mabenn
28. máj 2021

mali sme túto https://bocianbaby.sk/baby-postielky/1314-scarl... je menšia ako klasická, bola na prvé mesiace super

evkamotka
28. máj 2021

Ikea ma taku s odnímateľnou bocnicou

martina1201
28. máj 2021

Ak kupuješ novú postieľku tak tam je jedno či dáš alebo nedáš jednu bočnice preč nakoľko aj roštom je zosrobovana dokopy. Skôr tie staré majú rošty len položené, hlavne tie, čo sa im dá dávať dole predná strana.

feb13
28. máj 2021

Ikea Gulliver alebo Sundvik su urcite dobre, vidis to aj na tych fotkach - miesto bocnice sa prisrobuje dole taky nizky panel, ktory stabilizuje konstrukciu. My mame tusim ten Gulliver, pouzivame ho uz 10 rokov takmer vkuse a je stale super. Len nam nesedela vyska lozkovej casti, aby bol matrac v rovine toho nasho, tak sme museli navrtat dierky pre inu vysku.

eleonora21
7. jún 2021

My máme s bocnicou čo sa dá spustiť dole a tak ju mám pri posteli takže super máj o čo dať mantinel a ľahko vyberiem drobca