Detská posteľ pri manželskej posteli

klip0
24. jún 2023

Ahojte, rozmýšľame vymeniť detskú postieľku za väčšiu detskú posteľ, avšak chceme aby dcéra mala posteľ prisunutu k našej manželskej tak ako teraz postieľku. Máte to niekto takto ? Máte aj v rovnakej výške tu detskú posteľ ako vašu ? Ak áno tak akú konkrétne posteľ máte ?

lylyjana
24. jún 2023

@klip0 len tak zo zaujimavosti, preco to tak chcete? A ake stare je dieta?

ptvw
24. jún 2023

Tak sem sa ti votriem, malý bude mať 2 co chvíľa a furt sa mi pýta z jeho postieľky do mojej a to je teda o držku keďže mam klasiku 80x200 a malý pan ju celú zaberie a ja ležím jak pricapnuty pavúk na stene 😁

denkabemommy
24. jún 2023

@klip0 mali sme to tak dlhšiu dobu, za mňa to bolo super, našu posteľ máme ale na mieru a detskú posteľ sme prispôsobili dokúpenými nožičkami 😊

weronika171717
24. jún 2023

My sme predtým vymenili postieľku za klasickú valendu, ktorú sme prisunuli k našej manželskej posteli v spálni. Mame ju tam stále, nezavadzia nám, aj keď synček už spinká vo svojej izbe v posteli. Akurát, ze valenda je trochu nižšie, pretože máme vysoké matrace na manželskej posteli. Ale nikdy to neprekážalo.

ankare
24. jún 2023

@klip0 áno,je to super,dobre rozmýšľate. Deti sú malé len chvíľu, nebude to trvať večnosť. Ja som to ocenila, keď deti dostali náhle v noci horúčku alebo zvracali.

svetlonos
24. jún 2023

@klip0
ahoj,
my sme kupuli kovovu konstrukciu (rošt) z amazonu. Na to dreveny rošt a madrac. Postielku sme vymenili a doobjednali presne to iste, le nie 180x200 ale 90x200. Su to v podtat 2+1 lôzka vedla seba. Rovnake konstrukcie (nohy spojene zeleznymi svorkami aby sa nic neodsuvalo), rosty, madrace.

katesocka
24. jún 2023

Máme to tak, posteľ 90x200 (resp matrac v nej). Syn v nej spával od asi 2 rokov. Neskôr sa presunul do mojej postele 😅 ale teda momentálne v nej spí 5 mesačná dcéra (v hniezde) a keď príde starší syn ráno ku mne, všetci sa v pohode zmestíme.

rachel36a
24. jún 2023

@klip0 tiez sme tak mali...muz prisposobil vysku noh na synovej posteli tak, aby bola v rovnakej vyske ako nasa

selest
24. jún 2023

Mame vacsiu detsku postel pritlacenu k manzelskej. Manzelska je asi 15 cm nizsie. Syn tam spi nemal ani 2 roky. Parkrat na mna v noci spadol, davala som tam deku a vankus. Teraz uz v pohode aj v spanku ku mne zlezie.

klip0
autor
24. jún 2023

@lylyjana dieťa má rok a pol, pomaly ale isto sa mi zdá že je postieľka primalá, do vlastnej izby nepôjde ešte cca 2-3 roky takže to budeme skôr či neskôr takto riešiť

klip0
autor
24. jún 2023

Momentálne má detskú postieľku úplne zníženú keďže a teda je tam rozdiel vo výške medzi našou a jej. A v noci alebo už večer ju prekladáme k nám, čo takto s detskou posteľou so zábranami na výškovej úrovni našej by sme mali všetci aj viac miesta

carduelis
24. jún 2023

Mame tak pri sebe 2 deti, maju postele z oboch stran mamzelskej postele. Kupili sme v Ikei tu ich detsku, velkost tusim 70x140. Su nizsie ako nasa a je to super lebo deti su spokojne ze su pri nas ale nechodia nam na postel. Boky posteli ktore sa dotykaju a je tam medzera sme zakryli valcovym vankusom a je to dobre 👍

klip0
autor
24. jún 2023

@carduelis ďakujem idem rovno pozrieť aké tam majú, aj detskú postieľku máme odtiaľ

carduelis
24. jún 2023

@klip0 zda sa mi ze momentalne su vypredane ale my sme druhu kupili cez bazos a uplne v pohode