Cena kuchyne Ikea

keithy
25. jan 2022

Ahojte žienky, chcem sa spýtať asi akú cenu za kuchynu mam počítať. Keďže nie sme z BA a do Ikey to mame ďaleko len tak sa previezť, a nervy na vyskladanie online nemám popri deťoch a škole...paci sa mi kuchyňa Method. Bola by rohová, do bytu, rozmer asi 3mX2m. Stačí mien orientačné, ja viem ze je to kopa detailov a iné spotrebiče...ale tak cca. Ak niekto ma a vie mi poradiť. Ďakujem ☺

keithy
autor
25. jan 2022

Niečo takéto

brunecka77
25. jan 2022

@keithy my sme si davali nacenovat vacsiu linku a vysla nas cca.5 tis, takato by mozno stala 3-3,5 tis. (bez spotrebicov)

lenik223
25. jan 2022

@keithy my máme vyskladanú kuchyňu, dosť veľkú a stala 3000 eur bez spotrebičov takže tvoja maličká sa určite vojde do 1000 eur

anega79
25. jan 2022

skus na ich stranke, sluzbu planovania online, navrhnete kuchynu spolu a povedia ti aj cenu. podla mna tato okolo 2000- 2500 eur bez spotrebicov

keithy
autor
25. jan 2022

Ďakujem 🙏 Tak snáď to zvládneme dáko online naplánovať 🤞

lucinka1988
26. jan 2022

@keithy nás vyšla kuchyna Merhod z Ikea okolo 3500&, pred pol rokom, mame ju ale väčšiu a viac skriniek, ako na foto..odporúčam využiť ich program plánovač kuchyne, kde ti ju aj nacenia, dokonca nikde nemusíš chodiť a dá sa celé plánovanie s ich zamestnancom vybaviť online..

marianna_peskova
26. jan 2022

@keithy My máme kuchynskú linku v tvare písmena L, plus ostrovček. Rozmery cca 2,70x1,5m. Cena linky bez spotrebičov vyšla do 3300€. Odporúčam zájsť do obchodu riešiť rozvrhnutie jednotlivých skriniek. Lebo odborník môže prísť na také riešenie, na ktoré by si ty neprišla pri vlastnom návrhu. Samotné poskladanie kuchyne je jednoduché, ja som to zvládla v ôsmom mesiaci tehotenstva.

missdiva
26. jan 2022

@lenik223 toto sa isto nevojde do tisic
@keithy urcite naplanovat online a uvidis, su to take male detaily, na ktorych ti vie narast cena, vnutorne clenenie, panty, dolna lista, boky, z ikea som mala viac liniek...

keithy
autor
26. jan 2022

Ďakujem, no momentálne jedine online, keďže Ikea je len OP. Je mi jasne ze na detailoch sa to odrazí, chcela by som linku aj so spotrebičmi tak do 5000€ zmestiť a bojím sa ze ani online plánovanie nie je najšťastnejšie riešenie, ale naozaj sa teraz inak nebude dat. Skúsim, uvidím. Ďakujem za odpovede.

missdiva
26. jan 2022

@keithy najvacsi problem v ikea je, ze nemaju vsetko vzdy na sklade preto si to musis kupit bud v predstihu a niekde uskladnit alebo sa prisposobit tomu co maju a kupit to hned ako to maju. Lebo staci, ze ti vypadnu jedny dvierka tvojej farby a rozmerov a uz ti to narusi to ako si si to vybrala...

zuzuliennka1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz