Kuchyňa z Ikei

jaja1979
23. júl 2021

Ahojte, prosím o radu tie, ktoré majú kuchyňu z ikei. Máme budúci týždeň stretnutie v ikei s plánovacom kuchýň.
Ak odsuhlasime návrh, bude trvať nejaký čas, dokedy nám kuchyňu nakladania/vyrobia? Alebo majú všetko skladom a môžeme si ju hneď, prípadne o pár dní zobrat? Montovať si budeme sami. A ako je to s dovozom? Je to v takom demonte, že to dáme do menšej dodávky? Alebo bude treba zohnať niečo väčšie? kuchyňa bude priemernej veľkosti do bytu. Prípadne koľko stojí dovoz? Aj by som si tam zavolala, ale sme na chate u lesa, kde je len wifi, ale mobilný signál nemáme nikto...😐
Prípadne ak ste si ju montovali sami, boli tam všetky potrebné súčiastky, kovania, srobiky,....? Ďakujem pekne za odpovede❤️

s_a
23. júl 2021

My sme si vyskladali kuchyňu sami v Tom plánovači, tam sme len prišli že si chceme objednať kuchyňu, pracovník nám to len skontrolovať a niečo upravil, urobil objednávku a s tým papierom sme išli na výdajňU tovaru po zaplatení a dohodli sa na dovoz.. doviezli to rýchlo ale niektoré veci nemali skladom, tak sme si to potom išli sami dokúpiť za dva týždne cca.. a samozrejme že je to v demonte, ak by si mala menšiu dodávku na menšiu kuchyňu tak by si si to podľa mňa mohla odniesť hneď, ak budú mať všetko skladom.

s_a
23. júl 2021

A montoval to všetko muž sám.. len my sme mali vlastnu kuchynskú dosku.. kebyže chceme od nich tak by sme museli dva týždne čakať, keďže sme mali do Lka 🤷🏼‍♀️

jaja1979
autor
23. júl 2021

@s_a super, ďakujem😘

vevericka554
21. júl 2022

Aj my sme ju montovali sami a sme spokojní, jasné, že na mieru je na mieru, ale za tú cenu,je fajn aj táto. Potrpím si na vybavení, tak tam som už nešetrila, kúpila som si aj kvalitné hrnce, príbory, taniere aj nože, tie sú pre mňa veľmi dôležité, mám také, ktoré sú stále ostré. A to veľmi oceňujem.

frederika887
22. júl 2022

Za tú cenu, ktorá bola naozaj prijateľná, som veľmi spokojná aj s kuchyňou z obchodu a presne, aj ja si viac potrpím na jej vybavení, napr. na nože z profikuchar.sk nedám dopustiť. Aj kameninové hrnce sú top.