Čistič okien z Lidla

alena583
5. jan 2021

Dobry den, uvazujem nad kupou cistica okien, bola som rozhodnuta pre znacku Karcher, no maju aj v Lidl za polovicnu cenu 🤷‍♀️ Ake mate s nimi skusenosti? Dakujem 🙂

janai1
5. jan 2021

@alena583 u nás v hoteli majú chyžné karcher ale moc to nepoužívajú... Že handrou majú rýchlejšie a lepšie umyté 🤷‍♀️

lubiss
5. jan 2021

mala som moznost vyskusat si karcher ale kupili sme ten z lidla - ze uvidime jaky bude za tu cenu ked nic ,nebude ma to tak boliet....a nevidela som v tom rozdiel pouzivam ho je dobry okna rychlo umyte ziadny problem

pepek11
5. jan 2021

My máme Karcher, a sme maximálne spokojní. My sme pred 2 rokmi kupovali spolu s čističom okien aj vysávač i parný čistič. Nevieme si ich vynachváliť. Všetko sme kupovali u certifikovaného predajcu. Na stránke Karcher sme si našli certifikovaného predajcu v našom meste. Nepoznám ten čistič z Lidla, takže oba produkty neviem porovnať.

marca12
5. jan 2021

@janai1 blbost to je stara skola. Ja nan nedam dopustit a moju mamu neviem presvedcit aspon vyskusat. Ona je stara skola,hadrou lepsie umyje....

marca12
5. jan 2021

@alena583 mam karcher podarilo sa mi kupit v zlave a stal skoro ako ten lidlovy. Rozdiel je mozno vo vydrzi baterie. Poznam vela ludi,ktori maju lidlovy a su spokojni. Ja som aj s karcherom nadmieru spokojna.

tara42
5. jan 2021

Moja mamina ma karcher wv5 a je s ním veľmi spokojná. Veľmi to šetri čas a robotu.

alena583
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janai1
5. jan 2021

@marca12 no neviem ci 30 ročne baby sú stará škola 🙈

alena583
autor
5. jan 2021

dakujem za reakcie 👍 este predsa jedna otazka, pouzivate do tychto cisticov obycajny saponat alebo nejaky specialny prostriedok, aby nezostavali cmuhy?

pepek11
5. jan 2021

My sme ku Karcheru dostali saponát na okná. Je tiež rovnakej značky. Je to koncentrát, takže sme ho za tie 2 roky nestihli minúť.

daisylucky
5. jan 2021

Ja sa spýtam ako blbá, lebo som to ešte neskúšala, to sa aj tie rámy okien tým dajú umyť? Ci to musím aj tak zvlášť handrou? A umyje to len skla?

lusyc
5. jan 2021

Ja mam Kärcher, ked som ho kupovala, ešte v Lidli nebol. A je to super vec, okná v celom dome za dve hodiny.
Parapety a rámy treba handrou umyť. Používam ten prostriedok, ktorý k nemu ponúkajú, lebo dobre rozpúšťa muchy.

mondolina
5. jan 2021

Dievčatá, môžete mi prosím celý postup napísať? Čaká ma už v obchode a neviem sa ho už dočkať. Keď sú zvonka špinavé okná netreba ich ani handrou umyť či ako? Ďakujem