Kärcher čistič na okná

michaltat
1. mar 2024

Uvažujem o kúpe kärcher čistič na okná. Oplatí sa kúpiť.? Nie je to ďalšia caracha v domácnosti?

katinka71
1. mar 2024

mam doma par rokov ,zakazdym ho pouzivam

mirka414
1. mar 2024

Karcher je super ale kúpila by som už viac menej asi takéto niečo https://www.kaercher.com/de/home-garden/dampfre... podľa mna využiješ v domácnosťi viac ako len ten ručný prístroj na okna

egonsk
1. mar 2024

@michaltat ja mam vysavac philips s umyvanim okien a tepovanim, umyval som s nim okna len raz, bolo to neprakticke, tepoval som vela krat a s tym som spokojny. Neviem ako casto umyvas okna a ke velke a pocet, ale mozno tych 2x do roka obetovat den mi nepripada extrem ani pri klasickom lavori s jarovou vodou a "okene" pre finalne docistenie cmuh.

michaltat
autor
1. mar 2024

@egonsk práveže okien mam len 9, ale keď zasvieti slnko tak su hrozne cmuhy.Mam zlý zrak..

egonsk
1. mar 2024

@michaltat ked okno umyjes vlaznou jarovou vodou,potom ho stiahnes gumenou stierkou a potom ho znovu prebehnes este cleanom/okenou/atd.. a papierovymi utierkami dolestis, budu uplne krasne a bez cmuh. Ja mam na cmuhy az moc dobry zrak a ked ich takto umyjem, su akoby tam ani neboli skla. A to sa mi velmi prasi, lebo je tu veterno a navyse muchy si robia hlavne na kuchynskom mejdan casto, takze tie okna treba umyvat aspon 4x rocne...

wade
1. mar 2024

Ja ho pouzivam velmi casto, ale nie uplne na to na co je urceny. Urcite by som ho znova kupil. Mame velke okna a tam skor idem sposobom ako @egonsk. Ten rucny vysavac ale pouzivam pri umyvani kuchyne (mame sklenenu zastenu, sklenenu varnu dosku, zabudovanu sklenenu mikrovlnku) a aj pri stiahnuti vody z pracovnej dosky. Funguje vyborne.

lululucy
1. mar 2024

Ja pouzivam uz 5 rokov len karcher na okna,zrkadla,umyvam s tym aj varnu dosku, kuch.linku a aj kupelnu

skolara
1. mar 2024

@lululucy aký konkrétne máš? Tiež rozmýšľam, že si dačo také zaobstarám.

lululucy
2. mar 2024

@skolara prepac ale netusim. Nieje na nom napisane ktory je to model. Ale bude to ten najlacnejsi. Kupovala som ho pred 5 rokmi a stal 40 eur

skolara
3. mar 2024

@lululucy nevadí. Dakujem .

daniela412
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
daniela412
3. máj 2024

@skolara ja mám Kärcher WV5 premium už cca 6,5roka. Predtým som mala z Lidla. Nedá sa to ani porovnať. Na dome máme 29 okien a umývam fakt často. Musím samozrejme umyť rámy a pod., ale nedala by som ho ani za svet. Super pomocník.