Kto má skúsenosti s parným mopom?

margaretka111
13. jan 2022

Ahojte, prosím, kto má skúsenosti s parným mopom? Odporúčali by ste ho kúpiť, či sú to skôr vyhodené peniaze? máme robotický vysávač aj s mopom, ale vlastne to len trošku namočí podlahu, keď je niekde fľak, tak musím samozrejme ručne doutierať. to by mi až tak nevadilo, ale vadí mi každý deň veľa prachu na zemi (máme podlahové kúrenie, tak ževraj vtedy sa robí ešte viac prachu). Pomôže parný mop menšiemu usádzaniu a vôbec tvorbe prachu?
Ďakujem za odpovede 🙂



Ďakujem za odpoveď

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simik411
13. jan 2022

@margaretka111 určite kúp mam aj robota aj parný ale zas nie každý je určite naj. Ja odporúčam víledu maxi tiež by som už nikdy nešla do ručného.

lilik96
13. jan 2022

@cocolino234
Aký máte prosím typ mopu/znacku? Tiež pozerám na e-shopoch a neviem sa rozhodnúť. Ďakujem. Potrebujem na podlahy-vinyl

petus998
13. jan 2022

@margaretka111 mám parky mop kercher 3 a super vec kefy na katolícky na umývanie okien podlahy na koberce super vec

brembo
13. jan 2022

mám parný čistič Karcher SC3,je to super vecička. Z 1,5 l vody vydrhnem podlahy v celom dome do top stavu. Len tá mikrovláknová utierka sa zle perie. Je zaujímavé,že o kolko su čistejšie podlahy v porovnaní s obyčajným mopom.

margaretka111
autor
14. jan 2022

Ďakujem všetkým za odpoveď 🙂 kúpim ho veru aj ja, lebo obyčajným aj 2x pretieram, lebo všade sú stále šmuhy 🤦‍♀️