Poraďte, ako zastaviť vlhkosti v byte?

ivulik2311
27. nov 2019

Prosim vas mate dakd ,,babske,, vylepsovaky, rady, na vlhkost v izbe? Mam tam aj elektricky odvlhcovac, aj dva ceresity, ale este daco by bolo fajn tam dat. Poradte prosim ak o niecom viete co este taha vlhkost. Dakujem

smejko25
27. nov 2019

Pfuu tak mate toho tam riadne a nic nezabera ? 🙂 nam pomohlo az zateplenie jednej steny tenkym polystyrenom 🙂

gabuliacik
27. nov 2019

Vetrat vetrat vetrat

hennyinnsbruck
27. nov 2019

Ja mam novy byt a začala sa mi robiť ráno voda na okne.. V starom sa mi to nerobilo... Na radu segri vetram každé ráno 10 min a odvtedy je dobre.

Takze tiež radím ako
@gabuliacik vetrať vetrať

gabuliacik
27. nov 2019

@hennyinnsbruck tiez sme v novom a ked sa zacalo kurit,prisla som z porodnice,nedalo sa hned vetrat ako treba a v jednom rohu nam tiez vyskocili bodky... teraz vsetko vedia tak zateplit a zaizolovat,ze sa to “dusi” vnutri na stenach... takze vetraniu zdar! Idem vyvetrat😜

hennyinnsbruck
27. nov 2019

@gabuliacik 🤣🤣🤣🤣🤣🤣len vetraj 🤭🤭🤭

Ja som sa tak zľakla hneď som si predstavila plesne na stenách 🤣🤣🤣🤣🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
No nevidela som to.. Vsade voda 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Moja segra vševed hneď vetraj.
🙏Kľud je ani jednej kvapky není 🤩🤩🤩

evuska135
27. nov 2019

My byvame v bytovke a otras, aj vetram, aj cerezit a hroza stale, na rame plesen, voda v kuse na parapete, mam dieta tak tiez clovek nevie v kuse vetrat, ani protiplesnova farba nam nepomohla. A v izbe ani moc nemozem kurit lebo umrieme teplom

darinkaninka
27. nov 2019

@ivulik2311 nerozumiem, prečo nepomáha elektrický odvlhčovač. Aký máš? Máme guzzanti, za päť hodín vytiahne asi liter vody. Ráno okná dokorán tak na desať minút, potom zatvoriť a nechať pracovať odvlhčovač. V izbe udržiavať primeranú teplotu, ideálne okolo 21-22 stupňov.