Práčka so sušičkou - skúsenosti

mirkava
3. dec 2020

Ahojte, musím kupit novu pracku a uvazujem nad touto kombinaciou pracky so susickou v jednom kedze na dve samostatne stojace nemame miesto. Chcela by som vediet vase skusenosti. Ďakujem 👍😊

cookie29
3. dec 2020

Nic moc. Za normalnych okolnosti z jednej pracky idu asi 2 susicky. A podla mna aj financne narocne. Ale su ludia co si pochvaluju. Ja osobne mam pracku a kupila som odsavacku vlhka. Takze vesiam, zapnem a ono mi to vysusi relativne rychlo.

diewcatqoo
3. dec 2020

Ahoj, my sme museli spravit tento kompromis, pretoze tiez nemame miesto. Mam LG. Susicka ma ale kapacitu len 4kg pradla, takze bud budes prat v mensich davkach alebo nebudes davat susit vsetko alebo ti to nevysusi uplne.
Za mna ako kompromis fajn, lepsie ako dratom do oka. Ako pise kocka nadomnou, mame aj odvlhcovac, tak to tak nejako kombinujem susicka/odvlhcovac...

mirkava
autor
3. dec 2020

@diewcatqoo vdaka 😊. Ked peries, musis dat aj susit? Alebo sa da zvlast prat a susit? Mozno blba otazka, ale nemam skusenosti 😶

botka19
3. dec 2020

@mirkava su rozne skusenosti a hlavne aj velkosti a cenove relacie 😀 mame taktiez kombinovanu LG,stala cca 700 eur. Na 10 kg pradla,7kg na susenie, bohate postacuje. Da sa prat na milion programoch,ktore vies zapnut cez mobil, ma aj parne pranie. Susit sa da na 4 programoch a asi raz sa mi stalo,ze nieco nevysusilo,ale to boli skor kvoli typu susenej veci.
Mali sme aj kombinaciu pracka a odsavac vlhkosti,ale aj tak sa susilo pradlo dlho a co je horsie,zaberalo miesto. Takto je to omnoho komfortnejsie.

janulka2805
3. dec 2020

@mirkava ahoj 🙂 ja mám práčku so sušičkou v jednom a ja som spokojná, zatiaľ 🙂 operie dobre, vysuší super, ani žehliť netreba... 🙂 a bola v akcii... čiže vôbec nie drahá.... Operie až 10 kg prádla a osuší až 7 kg, čiže pohodka 🙂 🙂

albertka1980
3. dec 2020

@mirkava ahoj, tiez mame 2v1 a som spokojna. Vyperie 10 kg a vysusi 6 kg. Pouzivam len v zime a ked prsi (nemame prekryty balkon). V lete susim pradlo na balkone. Mame ju uz dva roky, ale zatial som este nevybrala mokre, vsetko mi pekne vysusilo. A ano, vies pouzit aj samostatne, bud len prat, alebo len susit. Oplati sa investovat trosku viac a pozriet recenzie, s ktorymi su ludia spokojni. My mame AEG.

dajana1983
3. dec 2020

Je to o type práčky,ono je ale lepšia sušička zvlášť,samozrejme ak je tá možnosť...tieto výrobky dva v jednom po čase ,,pustia "závisí od značky zrejme tiež.My máme LG,pol roka sušila super,teraz vlhké prádlo,musím zapnúť znova,potom už vysusi....ale keby som sa mala znova rozhodnúť,kúpim zvlášť alebo radsej vôbec

bubbinaa
4. dec 2020

Keď nie je iná možnosť, tak by som išla aj do práčky so sušičkou. Podľa mňa keď takéto niečo, tak pozri od LG, F 4DV709H0, tú si zaobstarala kamarátka, síce to nie je dlho, ale má to aj parné pranie, aj sa dá prádlo pridať počas prania 😉

sofia0106
28. mar 2021

@albertka1980 zdravím mohla by som sa opýtať niečo ohľadne témy ? Ja mám tiež 2v1 ... lenže ... ako mám dosiahnuť to, aby mi po sušeni vonalo prádlo ?

sofia0106
28. mar 2021

@botka19 zdravím aj ja mám LG 2v1 ale stále keď operiem prádlo mám pocit že necítim tak avivaz ... používam cocolino . Keď dám program bavlna so susenim, nikdy mi prádlo nevonia :( ako dosiahnem aby mi aj po suseni vonalo prádlo ? Resp na akom programe suseni susit aby sa mi nepoškodili veci ? Z veľa tričiek mi opadala potlač

botka19
29. mar 2021

@sofia0106 zvycajne ked chcem intenzivnejsiu vonu,tak dam parnu avivaz k programu prania a vonia to aj po suseni. Ak je to nejake specificke oblecenie,tak su vonne obrusky do susicky a tym prevoniam.
Ak su nejake citlive veci,tak susim na nizkych teplotach,susi dlhsie,ale neposkodi. Ak potrebujem rychlejsie,zapnem ecohybrid a nic sa zatial tomu nestalo,je to z mojho pohladu setrnejsie. Tiez periem veci aj s potlacou,otacam naopak a nic sa im zatial nestalo. Lacne veci sa samozrejme znicia v susicke hned.