Stĺpovité a mini ovocné stromčeky - aká je starostlivosť o ne?

maybe888
2. máj 2020

Máte prosím niekto skúsenosti so stlpovitými a mini (do 1,5metra výška) ovocnými stromčekami? Ako rodia?je starostlivosť náročná? Chceli by sme ich nasadiť do záhrady.Ďakujem

0silvia0
2. máj 2020

@maybe888 mam ceresnu 6 rokov. Starostlivost nenarocna, ovocia samozrejme menej a kym zacnu lepsie rodit, par rokov to trva.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maybe888
autor
2. máj 2020

@viestta veľmi pekne dakujem za užitočnú a vyčerpávajúcu odpoveď

lucyluv
2. máj 2020

Ja som kupila stlpove stromceky od starkla, mam ich v kvetinacoch a jablka rodili zatial kazdy rok, marhula iba jeden rok z troch a teraz mi asi vymrzla. vobec som sa o ne nejak speci nestarala, dokonca podla mna maju momentalne aj malo miesta v kvetinaci a aj som ich polievat zabudala. Ale neviem aky velky rozdiel je v tom, ked budu v zahrade.

laura164
3. máj 2020

Ja mám stlpovitu jabloň na balkóne vo veľkom kvetinaci, kúpila som ju pred mesiacom, ešte je maličká cca 120 cm, zatiaľ vyháňa len listy, úroda tento rok asi nebude, až na budúci možno. Tiež ju nechcem velku. Ale to som si kúpila pre radosť, keďže nemáme záhradu

lienka9
15. okt 2021

@maybe888 prosim o info co bolo v odpovedi,autorka ju zmazala.tiez mame zqujem o takyto stromcek do kvetinaca a neviem ci prezije.. :D

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lienka9
15. okt 2021

@viestta dakujem kraaasne .netusim preco zmazali :D aj ja planujem kupit take do 1.5m tak uvidime ako sa ujmu 🙂