Tip na voňavé prádlo

15. aug 2021

Poradíte mi prosím ako vyprať prádlo aby bolo fakt vonave? Neviem ci uz nemam čuch alebo co 😅 ale mam pocit ze mozem dat aj liter avivaz a to prádlo kym uschne do druhého dna uz nevonia... Používam väčšinou cocolino

dijka123
15. aug 2021

praci gel perwol najlepsie milujem tu vonu

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vierkainka
15. aug 2021

Aviváž softlan,alebo Ornel....sú úžasné a krásne a dlho voňajú 🌼

mmbudiakova
15. aug 2021

Používam https://www.notino.sk/mr-mrs-fragrance/white-li... dávkujem do zásobníka na aviváž, alebo dávam tekutý tej istej značky, ten je koncentrovanejší https://www.notino.sk/mr-mrs-fragrance/laundry-... pre jemnú vôňu stačí 8 kvapiek na 1 pranie. A keď žehlím niekedy, tak v tej istej vôni mám aj parfum na žehlenie. Takže mám istotu že vôňa bude fakt dlhotrvajúca. A hlavne nepreplniť pračku, radšej si prádlo rozdeliť na viac kôpok. Aviváž používam už ibe detské Coccolino Sensitive a Mýdlové vločky.

oli18
16. aug 2021

Moje pradlo vonia za cistotou, v lete za slnkom a vzduchom, nie za nejakou umelou vonou. Neviem, preco mate niektore utkvelu predstavu, ze vyprate pradlo ma mat nejaku vonu. Ak je dobre vyplachane od pracieho prostriedku, nema mat jeho vonu.

zaba21
16. aug 2021

Používam na pranie pracie gély Savo, aviváž nepoužívam, bielizeň má príjemnú jemnú vôňu.

terez26
16. aug 2021

Vyskusaj oleje z Vonavy domov❤

evica17
16. aug 2021

@oli18 presne , a najkrajsia vona je ked preschne na slnku. Mne je az nevolno, boli ma z toho hlava ked citim dakoho veci vyprate tak ze je tam tona avivaze. A navyse to ani zdrave nie je, kedze sa to nepreplacha dobre a ostava v obleceny a potom sa zbytocne chemikalie dostavaju do tela.

gdpr
16. aug 2021

ja používam kapsule ariel Mountain spring a feel eco aviváž a je to najlepšia kombinácia 😍

andrea_prestastna
16. aug 2021

V prvom rade moze byt na vine spinava pracka, cistis ju pravidelne? Dalej treba pouzivat zmakcovac vody aby sa praci gel dobre vymydlil a neostal v obleceni ani v pracke, miesto avivaze daj len ocot , ja pozivam eko drogeriu chodiim si capovat do obchodu ale stacil ten zmakcovac a citila som zmenu velku. Ziadne chemicke perwole ani nic uz nekupujem

lma633593
7. jan 2022
Používateľ lma633593 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lma633593.

skus pouzit pracie prostriedky almawin

ninah1486
9. jan 2022

treba kvalitne pracie prostriedky, dobru skusenost mam s tymi z wereco

beahavala
11. jan 2022

@ninah1486 tam maju fakt kvalitne, klar mam asi najradsej