Voňavé prádlo zo sušičky

juliacenc
12. feb 2024

Ahojte, ako si prevoniate pradlo v pripade, ze davate susit do susicky cize nemozte pouzivat avivaz? Neviem natrafit prasok, kt by samotny pradlo prevonal. Davam take tie vonave servitky do susicky, ale je to slabe. Dakujem

alexandraas
12. feb 2024

Ja do susicky pouzivam avivaz aj oleje

zuzulka558
12. feb 2024

Začala som kupovať coccolino manželovi avivaz začala vadit

danyelia
12. feb 2024

Ahoj, skús parfémované oleje do prania Giovani...

domi2425
12. feb 2024

@juliacenc tiez som mala tento problem, pouzivala som parfumy na pranie ale muz mal alergicke reakcie takze som zacala prat gelom persil sensitive a avivaz coccolino tiez nejaku jemnucku taku bielu a pradlo krasne vonia

eeffka
12. feb 2024

@danyelia
@domi2425 baby ten olej/parfem sa leje kam? Do avivazovej nadobky ci na pradlo do bubna?

domi2425
12. feb 2024

@eeffka ja som davala do avivazovej

danyelia
12. feb 2024

@eeffka Určite do avivážovej nádobky, do bubna niee

saxana000
12. feb 2024

Nedavam avivaz neodporuca sa..ono.nie hned ale.casom zalepta.susicku a aj v pracke sa z toho tvori maglajz.vonne perlicky od lenoru to vyriesili.uplne vyhovuju.Obrusky boli slabe po tomto mi pradlo voni aj po suseni v susicke.

pracujucazienka
12. feb 2024
juliacenc
autor
12. feb 2024

@pracujucazienka a ako to davkujes do susicky?

pracujucazienka
12. feb 2024

@juliacenc je tam písané že na bavlnenu handričku sa to ma dávať ale ja to dávam na tie loptičky čo sú do susicky

lavender94
13. feb 2024

@juliacenc používam oleje, vraj by to malo byt šetrnejšie k sušičke. Ale posledný rok na to prdim, kľudne tam dám aj avivaž. Občas chcem vyvešať, ale nakoniec sa rozhodnem že to dám do sušky aby som to ráno mohla obliecť, takže možno každá tretia práčka s avivážou ide do sušičky a sušička žije. Tie olejčeky čo sa dávajú na tie vlnene loptičky, alebo nasiaknutá handrička, tak to su úplne nezmysly, vôbec to prádlo nevonia

juliacenc
autor
13. feb 2024
dididudu
20. feb 2024

@saxana000 a perličky dávate do sušičky či do práčky?? Lebo na fľaške je písané aj do sušičky len som to ešte neskúšala

dididudu
20. feb 2024

Ja som používala oleje puella ale neskutočne alergicke reakcie teraz používam cocolino tie kapsule na pranie a ružové cocolino a prádlo krásne vonia aj zo sušičky

saxana000
20. feb 2024

@dididudu iba do pracky.do susicky som sa bala.aby sa teplom neroztopili do pradla

sofia1979
20. feb 2024

@juliacenc používam do práčky kapsule persik ariel a prádlo mi aj po sušičke krásne pre vonia žiadnu aviváž parfém nedávam vyprdla som sa na to

dididudu
20. feb 2024

@saxana000 veď to že na fľaške je aj do sušičky ale neviem či to risknúť

moonlight1210
20. feb 2024

@juliacenc obcas nakvapkam na plstene lopticky do susicky par kvapiek esencialneho oleja. A to potom pradlo prevonia. Ale pouzivam to len na uteraky, utierky, postelne pradlo a podobne.

Pradlo bezne uprednostnujem iba ciste a bez zapachu, ci vone. Ked pouzijem potom pri chystani sa von parfum, nechcem, aby sa mi bil s (oproti nemu lacnou) vonou avivaze, ci prasku.