Odporučte vysávač do 100 EUR

tajecka
2. júl 2019

Ahojte, vopred sa ospravedlňujem že do akej kategórie som sa dala, ale nenašla som nič iné :D
Chcem sa opýtať o radu - vysávač na občasne používanie ( na chalupu) do 100€. Prosím o vaše rady, skúsenosti. Ja sa v tej ponuke strácam :D a taký čo mame doma - super vysávač Samsung už nie je v ponuke 🙂

anna_maria1
2. júl 2019

@tajecka ak to je len na chalupu, tak kup hocijaky. Ved tam nepotrebujes nejaky extra vykonny vysavac.

bozzie
2. júl 2019

@tajecka tiez si myslim, ze je to jedno ked sa divas na cenu, ved to nemusis nic riesit, staci aj nejaky sackvoy za pajsku

pumi21
2. júl 2019

To nerieš, kúp normálne najlacnejší to na chalupu stačí. Na sáčky.

zic
2. júl 2019

A nevies najst nieco na bazosi zdarma? Na chalupu podla mna staci hocico coho sa chce niekto zbavit...

evinea
2. júl 2019

zalezi, co chces, ci bezvreckovy alebo vreckovy. Aj ked na chatu tak podla mna sa oplati kupit nejaky kvalitnejsi, schopnejsi. My tiez na chate mame priblizne za stovku a nelutujem to, lebo fakt mnohokrat viac tam vysavam jak doma 😀

klarissa25
2. júl 2019

Ja mám bezvreckový, Rowenta a som max spokojna 🙂

evinea
2. júl 2019

@klarissa25 aj ja mam tuto znacku a teda nedam nan dopustit 😉 Aky konkretne typ mas? 🙂

evinea
2. júl 2019

@klarissa25 anooo to je on! Aj ja ho mam. Len ja som ho v Planeu kupovala 🙂 Zo zaciatku som aj ja mala take myslienky, ze kupim do nejakych 60 eciek, ze usetrime, ale reku nebudem pokusat stastie, aby som na to nedoplatila a zainvestovali sme stovecku a myslim, ze to boli velmi fajn investovane peniaze 😉

klarissa25
2. júl 2019

@evinea vieš čo ja som ho kupila za nejakých 70e vychytala som zlavu, ked bola na mall zlava na všetko značky rowenta....

lagata
2. júl 2019

@tajecka ja som pred par dnami kupovala tento a je super! Ten tah ma prekvapil, normalne mam svalovicu. V byte som vyuzila aj tie nadstavce na auto a povysavala som v pohode za prackou a pod 😄 https://m.alza.sk/rowenta-ro3969-compact-power-...

Celkovo so znackou rowenta mam dobru skusenost. Mamina ma doma 2 bezvreckove (nieco podobne ako odporucali baby vyssie) a tiez je z nich nadsena. Len ja som chcela na sacky lebo je to pre mna praktickejsie 😅

evinea
2. júl 2019

@klarissa25 to si ho potom dobre vychytala. 🙂 Hlavne je, ze sluzi. Ja som najma rada, ze nemusim sa s vreckami piplat. Lebo kedysi co sme mali vysavac to bola pre mna jadrova fyzika kupit vrecka, ktore by sedeli, zakazdym ked som sla do obchodu som si to zabudla kuknut, presny rozmer a typ 😀 Esteze pri bezvreckovom mi toto odpadlo 😀

lagata
2. júl 2019

@tajecka na druhej strane, vobec ti neodporucam sencor. Mali sme tento https://m.alza.sk/sencor-svc-730gr-eue2-d236835... Nenavidela som ten vysavac, nadobka otras, vykon po par mesiacoch slaby. Po 2 rokoch zrazu z nicoho nic prestal ist a ja som sa potesila, ze sa mozeme rozlucit 😄

lagata
2. júl 2019

@evinea teraz su tie vrecka lepsie poriesene, aj ja som sa toho najprv bala. Tie najnovie rowenty pouzivaju vsetky jeden druh sackov. Zachytavaju prach rovnako dobre ako bezvreckove (podla popisu). Vymena je tiez easy a maju taku zaklapku navrchu, ktora drzi vsetko vo vnutri sacku.

vondolina
3. júl 2019

@lagata s touto značkou ani ja nemám nejako dobrú skúsenosť, je síce pravda, že tieto vysávače sú cenovo dostupnejšie, ale to by som povedala, že je jediná výhoda, čiže radšej viac dať za kvalitnejší a výkonnejší 😉

evinea
4. júl 2019

@lagata tak teraz uz mi to je viac menej jedno 😀 Ale tak super, ze s tym nieco urobili 🙂 Lebo fakt pre mna to bola hotova tragedia, ked som nieco take mala ist zhanat. Pomaly by som z toho osedivela 😀