Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
  Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
  klarissa25
  Správa bola zmenená    22. okt 2020    

  Vedela som to uz asi 3 hodiny dozadu. No som zvedava teda na ten miernejsi lockdown.. Ale som rada ze nie uplny..

  Pripraveny na zimu 😉😉 uz kludne moze padat sneh, a mohlo by konecne poriadne 😉😉

  baby už je teda jasné ako bude prebiehať to plošné testovanie?? Bude povinné resp čo ak niekto nepôjde? Ja mám v plane ísť len ma zaujíma ako to teda ponali a či to bude nejako sankciovane...

  klarissa25
  Správa bola zmenená    19. okt 2020    

  Vsak jasne, idealne im treba este aj nove byty. Lebo "stare" uz dosluhuju..aj pri korone sa treba o nich starat..
  https://www.funmagazin.sk/novy-statny-projekt-d...

  Baby poradte dobrý kuchynsky robot s velkym príslušenstvom. Napríklad mlyncek na maso, mak, atd dakujem

  Baby ste tu niektoré "fanaticky" na serial Myslienky vraha?? Mám otazku 🙂

  Baby orteza ma stiahnute pri natiahnutej slache mma clenku, oplati sa, resp pomoze to? Ďakujem

  Baby, ktoré ste mali niekedy problém s natiahnutou slachou na členku, ako ste to liečili? Viem najlepšie je asi pre nohu aby som ju nenamahala no na Pn moc nechcem ísť. Ďakujem.. zatial natieram Diclobene gelom

  Baby dajte prosím recept na lotus cheescake.. Idealne nepeceny.. Ale kludne aj peceny.. Dakujem

  Uz sa aj niekde pise ci ti dochodcovia budu moct nakupovať len pocas tych ich hodin? Lebo ak budu môcť, tak my nejako unika ich vyznam..

  Baby je nejako zo zakona dane ze kolko najmenej mozes stavať dom v blizkosti druheho pozemku? Ďakujem

  podla mna nič nie je vtipnejšie momentalne na Slovensku 🙂 ked neriešim koronu 🙂 ony su super 🙂
  https://sk.mall.tv/kavej/novy-zivot-s-kocikom

  Baby poradte nieco ucinne na herpes na pere.. Chlap to mava často ale male a dnes sa zobudil a celu spodnu peru ma vyhadzanu.. A ze ho to boli... Ďakujem

  Ktoby to bol povedal ze pocas tejto "krizy" sa preda dom.... Snazili sme sa 4 roky, a prave teraz to prislo 😉 konecne 😉uz aby sme stavali ten svoj

  klarissa25
  Správa bola zmenená    30. sep 2020    

  Skopirovane, velmi mudro napisane....

  Jozef Banáš

  📩Pán premiér,
  keď máte Boha pri sebe, presvedčte nás a budeme Vás rešpektovať❗

  Pán premiér,
  ✍️píšem knihu o Tomášovi Baťovi, ktorý dokázal úžasné veci vďaka jedinému – presvedčil ľudí. Keď sa stal starostom Zlína, vyhlásil: Veci verejné musia riešiť ľudia mysliaci, nielen zvolení!
  V tom je kľúč úspechu. Získať ľudí. Korona musí byť pre Vás príležitosťou získať ľudí. To sa dá dvomi spôsobmi – ísť osobným príkladom a vysvetľovať. Odpovedať na otázky. Osobný príklad spočíva v skromnosti, pokore a slušnosti. O to viac, keď je zrejmé, že Vaša politická sila je v skutočnosti podstatne nižšia ako si myslíte, pretože väčšina hlasov Oľano nebola z presvedčenia, ale zo zúfalstva.

  Získať ľudí znamená poskytnúť im také argumenty, aby môjmu zámeru uverili a nasledovali ma. Vrieskaním a nadávaním iba ľudí naseriete (citoval som Vás) a budú sa správať presne opačne ako chcete. Aj keď je pravdou, že ľudia radšej poslúchajú ako premýšľajú, vždy sú zanietenejší ak ich získate, ako keď ich prinútite.
  Som rád, že boj s kovidom ste prebrali do Vašich vlastných - odborných rúk. Začali ste rázne – vynadali ste vraj tým nezodpovedným. Nuž, na rozdiel od Vás si nemyslím, že tí Slováci, ktorí sa pýtajú, sú banda nezodpovedných samovrahov, ktorí škrípu zubami pri nosení rúšok len preto, aby Vás vytáčali.

  Vy, Váš minister a Vaša komisia robíte zásadnú chybu – zatiaľ ste nás NEPRESVEDČILI o nebezpečenstve tejto „hnusoby“. To sa dá len tak, ak ľuďom zodpoviete základné otázky, ktoré si v súvislosti s kovidom kladú. Dajte na ne konečne odpovede.
  Pokiaľ sa Vám ešte do uší nedostali, tu sú.:

  1️⃣ Na Slovensku je k dnešnému dňu 8.048 pozitívnych prípadov, z nich sa 4036 uzdravilo.
  Ako sa títo ľudia uzdravili? Nepočul som, že by boli dajaké lieky na kovid, takže sa zrejme vyliečili na základe prirodzenej imunity. V tom prípade by som očakával, že Vy a lekári budú ľudí vyzývať k tomu, aby sa správali zodpovedne. Zodpovednosť pre Vás a Vašich odborníkov je nosenie rúšok, pre nás neodborníkov je to posilňovanie prirodzenej imunity. To znamená myslieť pozitívne, neprejedať sa, nepreháňať to s alkoholom, nefajčiť, hýbať sa.
  Prepáčte, nechcem byť osobný, ale ak Váš hlavný hygienik s očividnou nadváhou presviedča ľudí o zdraví, ťažko mu niekto uverí. Namiesto toho, aby ste povzbudili MUDr. Bukovského v jeho úsilí posilňovať prirodzenú imunitu, nazvete ho bláznom a osočíte jedného z mála slovenských lekárov, ktorí sa zaujímajú v prvom rade o zdravie človeka a až potom o jeho choroby. Nesúhlasím s Vami, že by mal vrátiť titul, naopak, tituly by mali vrátiť všetci lekári, ktorí sa nesnažia o to, aby sme boli zdraví, ale aby mohli do nás pchať lieky a Vašimi „odborníkmi“ tak milované séra. Poznám lekárov, ktorí si myslia to isté čo Bukovský, ale zbabelo mlčia. Proste sa boja. Mám podozrenie, že ani vo Vašom štábe odborníkov nie sú všetci Vášho názoru, len oportunisticky si myslia svoje a zdieľajú Váš názor, lebo sa Vás boja. Kto by sa už nebál spasiteľa.

  2️⃣ Podľa štatistík umrelo na Slovensku – chcel som na písať NA kovid 44 ľudí, ale píšem tak, ako si to už nenápadne upravili naše médiá – namiesto NA kovid sa už umiera S kovidom. Aj tu ste si uvedomili, že sa Vám nedarí robiť z ľudí bláznov a presviedčať ich o smrtnosti kovidu, keď pri každom mŕtvom sú aj iné diagnózy. Takže na Slovensku umierame NA choroby, ale pri kovide umierame S kovidom. Pokiaľ sú mediálne informácie správne, tak NA kovid na Slovensku ešte nikto neumrel. Umrel len S kovidom.

  3️⃣ Vyhlásili ste, citujem: „Nebudem počúvať názory tých ľudí, pre ktorých zdravie a iných ľudí nie je hodnotou“. Kovid trvá od marca, to je sedem mesiacov. Za ten čas u nás umrelo nie naň, ale s ním 44 ľudí. Za ten istý čas umrelo u nás 30.450 ľudí. (Denne u nás umrie 145 ľudí)
  Chápem Váš vrúcny vzťah ku kovidu, len sa obávam, že chorí s inými diagnózami na ktoré umiera neporovnateľne viac ľudí, si Vašu pozornosť rovnako zaslúžia.
  Ja a mne podobní nechápeme, že pre Vás je 44 mŕtvych viac ako 30.450. Ak nás budete presviedčať, že vo svete umrelo na kovid 988.000 ľudí za sedem mesiacov, tak Vám odkazujem, aby ste si ťukli do gúglu kde nájdete informáciu, že za ten istý čas umrelo vo svete 20,580 miliónov ľudí na iné diagnózy.

  4️⃣ Každý vie, že strach a negatívne myslenie sú živnou pôdou pre choroby. Prečo nevyzvete novinárov, aby sa správali zodpovedne a nevyvolávali paniku a strach? Prečo ich ako predseda vlády nevyzvete, aby súčasne s číslami o mŕtvych na kovid (prepáčte S kovidom) uvádzali aj čísla úmrtí na iné diagnózy?
  Predstavte si, že by hlásateľka televízie povedala: Dnes umrel na Slovensku na kovid jeden človek, na ostatné diagnózy umrelo 145 ľudí. V tej chvíli je po strachu! Prečo nevyzvete novinárov k pravdivému a vyváženému informovaniu? Prečo akceptujete každodenné šírenie týchto strašidelných hoaxov – informácií vytrhávaných z kontextu?
  Alebo máte záujem na tom, aby sme sa báli? Prečo nevyzvete novinárov, aby navštívili ľudí, ktorí kovid prekonali a nepodelili sa s nami o svoje skúsenosti? Vari sa bojíte, že nám pravdivo povedia, že sa necítia byť chorými, ale sú len súčasťou Vašich „strašidelných“ štatistík?

  5️⃣ To si vážne myslíte, že, sme takí - prepáčte, použijem podľa Vášho vzoru expresívny výraz - dilinovia, aby sme uverili tomu, že v nákupných centrách je bezkovidová zóna tam, kde sú reštaurácie a inde na nás číha kovid?
  Že v divadle sa kovid šíri len párnymi radmi a nepárnym sa vyhýba?
  Že na svadbe, kde je tridsať ľudí kovid nehrozí, ale kde je ich tridsať jeden začína svoju smrtiacu misiu?
  Skutočne si myslíte, že zaslintané rúška so zvyškami od desiaty, povaľujúce sa v školských šatniach medzi prezuvkami, školákov ochránia?
  Že rúška žien zababrané zvnútra od rúžu ženy ochránia?
  Že prípustná plocha na jedného človeka 10 štvorcových metrov v obchode má zmysel v porovnaní s desiatkami, ba stovkami tisíc ľudí, ktorí sa na celom Slovensku tlačia ako sardinky ráno a večer v hromadnej doprave?
  Že v parlamente môže vedľa seba sedieť 150 ľudí a v kostole či v divadle nie?
  Že vystrašený mladík, ktorý šliape do kopca na bicykli s rúškom vlhkým od slín bude odolnejší?
  Že ľudia s bronchtídou, ktorí sa pri nosení rúška doslova dusia, budú zdravší?

  6️⃣ Nemusím byť odborníkom, aby mi bolo jasné, že každá choroba má príznaky. Pri chrípke mám teplotu, kašlem, kýcham a keď teplota skončí a prestanem kýchať a kašľať, som vyliečený. Vy sám však vravíte, že mnohí z tých, ktorí boli pozitívne testovaní na kovid vôbec nevedeli, že ho majú a – opäť Vás citujem: Behajú medzi nami tisíce ľudí s kovidom.
  To teraz budeme donekonečna dokola testovať všetkých občanov? A čo ak mi v stredu po teste povedia, že kovid nemám a vo štvrtok ho dostanem? Nebudem mať príznak a budem pokojne žiť a pracovať, bez toho, že by som tušil, že som – podľa Vás a Vašich odborníkov, smrteľne chorý?
  Vy máte ľudí spájať a nie deliť. Každý, kto nemá Váš názor je nepriateľ. Každý kto sa pýta (napríklad ja, žiaľ odpovede nedostávam) je pre Vás a Vami vystrašených konšpirátor a nepriateľ.
  Je mi jasné, že dajaké opatrenia prijímať musíte, ale ešte som od Vás a od Vašich odborníkov, na rozdiel od Bukovského (okamžite by som ho povolal do krízového štábu), nepočul, aby ste ľudí vyzvali k tomu zásadnému opatreniu – k zdravému životnému spôsobu, k posilňovaniu svojej imunity! Toto je základné opatrenie, ktoré by ste mali ľuďom poradiť.
  Viem, z toho nebudú kšefty pre farmáciu, ale Vašou psou povinnosťou je starať sa, aby boli ľudia zdraví a nie vystrašení. Ak nám budete velebiť rúška, séra a dvojmetrové odstupy, obávam sa, že tých, ktorí to budú ochotní rešpektovať, bude stále menej. Takže, pán premiér, prosím zodpovedzte tieto otázky, ktoré si tí, ktorí ešte nestratili zdravý rozum permanentne kladú. Keď máte Boha pri sebe, presvedčte nás a budeme vás rešpektovať!
  Jozef Banáš

  Dr. Igor Bukovský

  Alebo, neviem ako obliect svoje dieta 😉🤣🤣🤣

  🤣🤣😉

  Uz vam niekomu prisli kupony z takka? Dakujem

  Baby čo z drogerie z Nemecka je ešte top? Avivaze a gely to mi je jasné, ale čo sa tam ešte oplatí kupovať? Ďakujem

  Baby, stalo sa vam ze vam inhalator prestal ist? Resp on ide, ale nejako slabo, taky slabsi zvuk vydava...

  Kto uhadne co je to za hubu?

  Neviete ako zmenim cas? Tukam a nic...

  konecne snad zrusia pandemicku ocr 😉 teda aspon tym co sa "boja" dat dieta do skolky.. Uz len nech to schvali aj parlament

  😉😉😂😉

  Co to bude az to bude? 😉😉

  Dnes varil chlap.... Bolo to vynikajuce 😉🥰

  Boli ste prosím niektora teraz niekedy v tatralandii ci besenovej? Su tam nejake obmedzenia co sa tyka poctu ludi?

  Kto pozera perzeidy? 😉😉

  Dvom sa celkom darí. Mozno aj viac ako celkom. Mucholapka sa snad spamata 😉 ale male musky na to sadaju celkom dobre 😉

  (3 fotky)

  9-1-1, pri tejto casti som normalne revala ked som ju videla... Obavam sa ze budem znova... 😢😢