Dunaj, k vašim službám - váš názor na seriál

30. nov 2023

Chcela som vedieť váš názor na cely seriál alebo na postavy.☺️

martinals
30. nov 2023

Zo začiatku som tomu nedávala moc šancu ale teraz si ho rada pozriem 😊, vlastne pozerám pravidelne.

klarissa25
30. nov 2023

Dobrý a zaujímavý seriál. Niečo iné ako ostatné seriály...myslím že čo sa týka postáv je to úplne jedno co si o nich myslíme. Sú to postavy...

nikasmile
30. nov 2023

Môj najoblúbenejší seriál. Hlavne je z "iného súdka".

nikha2809
30. nov 2023

Prvý a jediný seriál čo pozerám, podľa mňa skvelý, zozaciatku som to ani nepozerala lebo som si povedala že ďalšia somarina, ale raz mi išiel ako kulisa a odvtedy pozerám pravidelne, aj Voyo som si kvôli nemu zaplatila 😃

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
babulkomale
30. nov 2023

Prvy SK serial co som kedy videla. Celkom fajn, prekazaju mi niektore veci, niekedy su dialogy velmi stupidne, asi tak o sto levelov pod Downton Abbey, alebo stale zatate pery a cudna vyslovnost Svarinskej cez vycerene zuby, ale v globale si to rada pozriem, paci sa mi prostredie a ucesy.
Bojim sa, ze pani Zdena rozpadne pod mejkapom.
A Kolenik, klobuk dole pre jeho hereckym umenim.

hederamonstera
30. nov 2023

Mam pocit ze to bude slovensky Dallas, nekonecna telenovela. Ale strasne ma to bavi

vanilkovazmrzka
30. nov 2023

Je to jedna obrovska premarnena prilezitost na kvalitny serial.

Kopa zbytocnych a samoucelnych scen a postav, dej je plny nezmyselnych epizod, ktore trvaju 5 minut a nemaju ziaden vyznam ani hlbku, scenar mi miestami pripada ako ked si ziak zabudne spravit seminarnu pracu a 5 minut pred hodinou zbucha pol strany textu… chyba nejaky sirsi historicky kontext, ked uz sa to strasne chce tvarit dobovo. Niektore postavy su totalne hlupe, nemaju cas a priestor sa nejako charakterovo rozvijat. Kazda druha uz aspon 3x umrela, ale vlastne zazrakom neumrela. Cakam, kedy sa zjavi Johana a ta obesena dievcina 😅

A Kovalcikovej by niekto mohol povedat, aby konecne zacala normalne rozpravat, fakt nemusi na konci kazdej vety spievat, alebo co to s tym hlasom robi, lebo je tam jedna z mala dobrych postav 😃

babulkomale
1. dec 2023

@vanilkovazmrzka anooooooooo⬆️??? Fakt, zavyja zvlastne 😃

vanilkovazmrzka
8. dec 2023

A prosim vas ten vianocny 20 minutovy diel to co bolo za trapas? 🫣

hederamonstera
8. dec 2023

@vanilkovazmrzka tiez som kukala ze to naco?😂

babulkomale
8. dec 2023

@vanilkovazmrzka skoro ma vystrelo 😂