Najlepší film, aký ste videli

8. aug 2023

Ahojte, minule som sem dávala aký bol najhorší film co ste videli.. Tak dnes sa pýtam na najlepší, aspoň budeme mat co s mužom pozerať 😁 za mňa je najlepší film taky, čo si môžete pozrieť aj 20x a stále vás to bude baviť.. Ja som silno rozmýšľala no neviem ci taky mam 🤷‍♀️

tamky123
8. aug 2023

Nič nás nerozdelí

lorelaii
8. aug 2023

korejsky Parazit, len korejcania vedia robit take zavery, ze mi to este ostane v hlave 2 mesiace😀👌
a naj oddychovka film pre mna je urcite Big Lebowski😂 mam chut si ho zase pozriet teraz

kikulienkadd
8. aug 2023

Ahoj,mňa zaujal film Tri dni ku slobode a každý rok si musím pozrieť aspoň raz Tri oriešky pre Popolušku🤭

martinmmartin
8. aug 2023

Fantozzi - Malery pana uctovnika

viestta
8. aug 2023

Amadeus

tosomja
8. aug 2023

Žiaden taký nie je.

sulejmanka
8. aug 2023

Za mňa Slnko, seno… všetky tri a Nevera po slovensky

vodana
8. aug 2023

Pošli to ďalej, Bohemian Rapsody a všetko s Tomom Hanksom

h2
8. aug 2023

A ako som len mohla zabudnúť na staré Bondovky s Connerym?! 👍

o__o
8. aug 2023

Tych filmov je velmi vela, ale ja co mozem stale dokola pozerat je hobit a indiana jones

valeriakadarova
8. aug 2023

Ja čo si pozriem stále a nikdy ma to neomrzí je Armagedon, všetky tri Star Treky, Harry Potter a Psia duša😀 ja mám celkovo veľa obľúbených filmov, ale asi tieto 4 sú taká topka🙂

lusilla
8. aug 2023

Vykúpenie z väznice Shawshank, The Gratest Showman a Forest Gump.

janai1
8. aug 2023

Najkrajší film aký som videla v poslednej dobe bol "A Man Called Otto"

sorciera24
8. aug 2023

Bohemian Rhapsody❤

tanyan
8. aug 2023

Ja si rada opakovane pozriem Aféra Thomasa Crowna a Zákon príťažlivosti.

simkima
8. aug 2023

vcera som pozerala Pianistu, ale to je ozaj taky "tazky" film, nie ziadna oddychovka pri vinku 😀 a inak aj Whiplash mam dost rada. to su take moje dve srdcovky. ja vseobecne dramy velmi mozem, aj ked pri nich totalne revem a vsetci sa mi smeju, ale no a co 🙂

ibrunova
8. aug 2023

@janai1 akurát som to ja písala, ja som videla len tú švédsku pôvodnú verziu, takže aj toto bolo dobré?

lindus_esterka
8. aug 2023

Pelisky. Hlasky odtial pouzivame cela rodina

basska_b
8. aug 2023

Akurat som sla pisat Pelíšky 😁 to neomrzi. Viackrat som si pozrela film Hannibal: zrodenie zla alebo este menej znamyČierna kniha, ale teraz by som si to asi nekukla. A Bondovky su tiez super

veselo_neveselo
8. aug 2023

Cesta do hlubin studakovy duse, a Marecku, podejte mi pero 🙂
Independence day s Willom Smithom, a este Men in Black.
Total Recall s Arnoldom.
The lake house (Sandra Bullock a Keanu)
Matrix
Star wars a LOTR a HP kvoli pribehom a krasnym svetom
Millenium seria, ale origos nie US verzia

To su take, co si pozriem vzdy ked idu v telke, alebo ked narazim na dvdcko doma.

akinomel
8. aug 2023

Piano, Zelená míľa, Pahorok, S tebou mĕ baví svĕt

liliana8
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
belllinka
8. aug 2023

"Samotári". Hlášky z neho používame doteraz.
A ako oddychovka s partnerom Bondovky s Piercom Brosnenom. Mám rada ten suchý anglický humor.

ivka225
8. aug 2023

Adamove jablka

liliana8
8. aug 2023

@mamusa123456789 Daj prosim tip na francuzske komedie🙂

heln
8. aug 2023

nepoviem, ze najlepsi, ale viem ho pozerat stale, je napriklad na hrane zajtrajska, a to toma hanksa velmi nemusim.

bu1bu
8. aug 2023

Zelary. Videla som niekolkokrat, vzdy placem na konci. Zena v Berline. Tak brutalny film az sa mi paci ale paradoxne nedopozerala som ho, nezvladla som to..

777januska777
8. aug 2023

Filmy, ktore maju zmysel a nejaku peknu myslienku a končia šťastne a vzdy ked neviem co si pozriet pozriem si tieto, take asi naj Nezabudnutelne prázdniny, Dobrý Will Hunting, Vykúpenie z väznice Shawshank, Yes Man.

maminazosatnika
8. aug 2023

S láskou rossie pozrete x krát keď hra v tv vždy kukám

maminkasisa
8. aug 2023

Ja dokážem často pozerať Notting Hill a 2012, nehovorím, že sú najlepšie ale mne sa veľmi páčia