Ruža pre nevestu - dnes na Voyo

kira61
18. máj 2023

Ahojte pozerali ste dnes na voyo ? Kto vypadol resp ako to skončilo ak je už koniec, ďakujem

66simonka66
18. máj 2023

@kira61 ďalšia časť bude až na ďalší týždeň, tento týždeň nebola ani na voyo ani nebude v tv.

janai1
18. máj 2023

@kira61 bol hokej... bude na voyo 25.5.

zuzuzula
18. máj 2023

@66simonka66 ešte budú 2 ci už posledná nevieš? Ozaj som zvedavá ci to "vyhrala" Petrana 😁

66simonka66
18. máj 2023

@zuzuzula netuším, ale som zvedavá ako ide dopadnúť návšteva u Petrany, v ukážke to bolo zaujímavé. 😀 Ja si myslím, že vyhrá Mirka. Mám také tušenie a aj som niekde čítala, že ako jediná sleduje na insta Tomášovú mamu a aj v ukážke keď niektorá schádzala po schodoch mi to prišlo ako jej chôdza. Ale uvidíme.

66simonka66
18. máj 2023

@zuzuzula ale možno to už bude posledná časť, lebo v ukážke bolo ak niekto schádzal v šatách po schodoch dole.

zuzuzula
18. máj 2023

@66simonka66 hej hej tiež som na to zvedavá, jej mama bola celkom drsná, že princeznicka ktorú treba obskakovat a nevadí jej to povedať na plnú hubu pred celým svk a CZ 😅 alebo teda dostala dobre zaplatené za akcnost
.. A ináč tie nohy mi tiež prišli ako mirkine, ale tiež som videla ako tu jedna asi jej kamoška písala ze jej povedala ze skončila tretia 😁 bohvie no....

Všetko slovenské mi konci dorici mne sa páčila aj Iveta (o tej rómke) aj svätý max aj einstein aj klamstvo, druhá šanca aj nikol, ešte som si zo srandy zapla sex o clock a celkom ma to chytilo...
Pardon ze som OT 😅

66simonka66
18. máj 2023

Presne ako píšeš, buď dobre zaplatené alebo si fakt nedáva servítku pred ústa, ale podľa mňa to Petrana len všetko hrá, ak mám pravdu povedať ani jednej z nich to neverím. Uvidíme po šou, či naozaj spolu ostanú. Presne klamstvo, druhú šancu, ružu pre nevestu a survivor, ale už zachviľu nebudem mať čo pozerať, ešteže aspoň ráno dávajú na markíze zámenu manzeliek. 😀

zuzuzula
18. máj 2023

@66simonka66 zámenu keď zapnem na voyo mam pocit ze som videla všetky, mňa bavili tie extrémne zámeny, a ešte som zabudla na pána profesora... A co sa týka vzťahov a reálnej reality týchto show tak mam pocit ze z love Islandu sú ozaj spolu Laura s matom ak sa teda nemylim

zuza265
19. máj 2023

@zuzuzula aj Gabriela a Pitr a Hanka a Jakub🤗

ivik4
19. máj 2023

Dam obe ruky do ohna za to ze to vyhra Mira, som o tom presvedcena odkedy to sledujem 🙄

kira61
autor
19. máj 2023

@ivik4 no neviem ja som počula, že to vyhrala Petrana 🙃

zuzi1409
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ankare
1. jún 2023

@ivik4 Petrana vyhrala

zuzi1409
2. jún 2023

@ankare bozeee nieeee🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈

zuzi1409
2. jún 2023

@ankare dakujem

zuzi1409
2. jún 2023

@ankare no jaaa nemam chut ani to pozeraaaaat