Aké úrazové poistenie máte pre dieťa?

jankaroy
2. sep 2015

Chcem sa informovat ake mate poistenia co sa tyka urazov u deti. Uvazujem nad tym ze by som im urazovu poistku uzavrela, taka ktora by pokryla uraz hlavy, koncatin, popaleniny, rezne rany a podobne. Sporiace poistenie ma nezaujima, tie uz maju uzavrete. Poprosim konkretne nazvy produktov a konkretne pripady - plnenia, ktore vam poistovna uhradila. Dakujem 🙂

dominika6
2. sep 2015

Neda sa to presne specifikovat co preplati a co nie...lebo pri jednej poistovni mozes mat zahrnuty uraz hlavy,ale vyclenia si presne jej casti,napr.temeno,obocie,oci...a vynechaju napr. urcite casti..
a ako na potvoru sa stane v tej casti uraz...
alebo popaleniny atd...
Cize by si musela mat urazove min. na 30,-e mesacne aby si mala aku taku istotu ze ozaj dostanes nieco...

8pete9
7. sep 2015

Taketo poistenie by som neriesil.
Naco Vam bude 100 eur, ked si vase dieta zlomi ruku? Potesi Vas to? majte radsej na toto odlozenu rezervu, lebo taketo poistenia su drahe a poistite si radsej dieta na TRVALE nasledky urazu a kriticke choroby. Ale nie na 3000 eur, ale aspon na 10000 alebo kludne aj viac. Pripadne este hospitalizaciu nad 20-30 dni.Taketo poistenie nie je drahe, ale moze Vam to velmi pomoct v pripade naozaj zavaznej zivotnej udalosti.
Aky bude vypadok Vasho prijmu, ak budete musiet ostat doma s malym/malou 1 rok, keby nedajboze dostane zakernu chorobu? V takychto situaciach ma pomoct poistenie.
Podla mna vsak nema sluzit na zarabanie na urazoch.

denislav
13. sep 2015

@jankaroy Podľa veku detí usudzujem že si na materskej. Z toho vyplýva že ak by sa dieťatku stal úraz, budeš s ním doma tak, či onak. Načo ti bude denné odškodné 5 alebo 10 eur, načo ti budú peniaze za to že sa tvojmu dieťatku stane úraz ? Denné odškodné má slúžiť na to aby sa pokryl chýbajúci príjem rodiny. Tzn. ak budeš pracovať, a stane sa malým úraz budeš musieť ostať z dieťaťom doma a prídete na určitý čas o Váš príjem. Teraz to nemá zmysel. Takže to rieš až potom. Ak má zmysel niečo poisťovať, tak sú to Trvalé následky úrazu a Kritické choroby. Vtedy peniaze bude
budete potrebovať. Najlepšie je poistiť dieťa v zmluve rodičov. Takéto poistenie môže vyjsť 3 eurá a nemusíš kŕmiť poisťovne 🙂 Vo všeobecnosti je najlepšie poistenie také, ktoré budeš platiť a nikdy nič z neho nebude. http://expertnafinancie.sk/poistenie/item/89-ak...

mar005
24. sep 2015

Avsak na celzy problem by bolo vhodne sa pozriet komplexne, je mozne ze deti sa budu moct pripoistit k Vasej poistnej sume co mate.

Všeobecne , v podstate pre dieta minimum je poistit kriticke ochorenia (v pripade ak dieta ochorie na vazne ochorenie rakovina atd., mate na lekara..) a trvale nasledky urazu.. Mnohe z poistovni ponukaju aj tzv. denne odskodne v pripade urazu ci hospitalizacie...