Ako dlho trvá prevod z Prima banky do Slovenskej sporiteľne?

verfox
4. jan 2022

Ahojte chcela by som sa spýtať predávala som na bazosi nejaké veci a pani mi poslala ževraj peniaze a šak poslala mi screens o platbe transakcií z Prima banky....
Posielala to nedeľu... A ja mám banku Slovenska sporiteľňa.... Neviete koľko to prosím vás trvá tie peniažky na prevod na môj účet? A ešte sa chcem spýtať ak by peniaze neprišli do dvoch tyzdnov hodnota balíka je cca 40 eur 🙂 dá sa to nejak riešiť?

amonet
4. jan 2022

v pondelok sa to zuctovalo dnes alebo zajtra, a riesit to vies tak ze posles balik az po priposani penazi na ucet,kazdy prikaz na uhradu sa da stornovat

petamich
4. jan 2022

v nedelu sa medzibankove platby realizuju s pondelkovym datumom (resp. nasledujuceho pracovneho dna) a teda akoby odisli v pondelok a dnes si ich mala mat na ucte, kedze medzibankove platby musia byt pripisane nasledujuci den 🤷‍♀️

simca06022011
4. jan 2022

Primabanka dlho trva... dnes by si ich mala mat, ale nedam za to ruku do ohna. Ja ju mam a fakt je to divocina niekedy s nimi, neskoro mi aj pripisuju prijate platby a prevod trva dlhsie tiez ako napr. medzi mojou TB a VUB...
A co a preco chces riesit s dvoma tyzdnami? Balik neposielaj kym nemas peniaze na ucte, ak je to nejaka podvodnicka, s ktorymi sa na FB napr. vrece roztrhlo (su tam na to skupiny, podla mena/cisla uctu sa daju dohladat), tak neuhradeny balik vies vyriesit iba nahananim dotycnej, pripadne mozes ist na policiu ale to teda neviem uz riesia. Ak by bol balik napr ulozeny na poste, tak mozno by si vedela ho cez postu stiahnut spat...

ivkazba
4. jan 2022

A ty si ten balík poslala na základe printscreenu? Veď ten ti urobí hocikto koľkokrát chceš a pritom nič nepošle.

brembo
4. jan 2022

@ivkazba presne ako píše. Takých sreen ti pošlem za vagon,a nič ti nepríde. Stačí na to program pre upravu PDF a tam zmením,čo chcem. Stačí jedna platba kamkolvek,dám si to pdf a už zmením,čo chcem.

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
brembo
4. jan 2022

banky nerobia prevody cez víkend. Každý medzibankový prevod sa spracováva až v Pondelok,a tak platba mala dorazit dnes,alebo zajtra.

patka06
4. jan 2022

dnes by si na 100% mala mať peniaze na účte, samozrejme ak ich poslala
Dúfam, že si balíček ešte neposlala, len na základe screenu