Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako mám refinancovať pôžičky?

lenkamlenka
26. máj 2015

chcela by sm sa opytat, ci by sa dalo refinancovat pozicku, co sa tyka vyrocia a pod...tak to nemam, mam to na 15 rokov, avsak v inych bankaach ponuku lepsie uroky, a chcely by som samozrejme aj ja nizsi? Bolo by to mozne?

sissy27
26. máj 2015

@lenkamlenka možné je v dnešnej dobe všetko, ale konkrétne podmienky sa dozvieš len v konkrétnej banke, nie tu a hlavne nie s tými informáciami, ktoré si poskytla...

bonaqa2013
26. máj 2015

pozri finančná hitparáda .sk

michalmakovnik
26. máj 2015

@lenkamlenka Samozrejme ze sa to da refinancovat. Ak mimo vyrocia tak s urcitou pokutou, ta je stanovena v uverovej zmluve. Kedze to je na 15 rokov, tak to bude hypoteka. Mozno bude vyhodne aj mimo vyrocia fixacie, nakolko uroky su dnes velmi historicky nizke, realne od 1,8% na 3 rocny fix. Poslite viac info, treba prepocitat.

poradimpomozem
27. máj 2015

@lenkamlenka
Dobrý deň, veľmi dobre vám rozumiem, že vašou prioritou pri refinancovaní hypotéky je najnižší úrok, či najnižšia splátka. Ale musím vás ubezpečiť, že len tieto dve kritéria nemajú tú najdôležitejšiu, výpovednú hodnotu pri výbere správnej hypotéky šitej tak povediac na mieru. Ale sú to celkové náklady, a parametre, ktoré sú pri každom klientovi iné, podľa jeho konkrétnych podmienok. Tak ak môžem poradiť na vašom mieste by som sa obrátila na profesionála v tejto oblasti, ktorý vám všetko porovná, zariadi, vybaví - profesionálne a bezplatne.

lenkamlenka
autor
27. máj 2015

Poznate niekoho, koho by ste mohli odporucit v Trnave?

marta1984
27. máj 2015

@lenkamlenka áno poznám, písala som vám správu

marta1984
27. máj 2015

@lenkamlenka 🙂 dostali ste ju vôbec?

Tu začni písať odpoveď...

Odošli