Aký je poplatok za zrušenie účtu v Slsp?

petrastrbanikova
6. máj 2021

Baby neviete kolko je poplatok za zrusenie uctu v Slovenskej sporitelni?dakujem

janai1
6. máj 2021

@petrastrbanikova ja som neplatila nič

petrastrbanikova
autor
6. máj 2021

@janai1 tiez hladam na nete a pise mi ze sa neplati nic ale ked som dnes bola v inej banke tak tam mi vraveli ze ked si ho zrusim v mojej povodnej tak ze platit budem urcite..tak prero ci niekto nema skusenost 🙂

petamich
6. máj 2021

@petrastrbanikova ono je to kusok "zaludne" a pozri cely cennik, lebo za zrusenie uctu ako take si banka nemoze uctovat poplatok ALE su poplatky za zrusenie trvalych prikazov a inkas, za zrusenie platobnej karty nie starsej ako xy - cize u niekoho to moze byt stale 0E a u niekoho sa nazbiera 🙂

petrastrbanikova
autor
6. máj 2021

@petamich tiez si myslim tak som zvedava kolko si nauctuju 🤔ale aj tak maju strasne poplatky celkovo uz...dakujem 🙂

tncka
6. máj 2021

@petrastrbanikova tak bud ho chces zrusit alebo nechces. Ak chces uplne prec dovi dopo,aj 20e by mi za to stalo. Ja som mala pred casom taky hisak kvoli vub ze aj 50e by osm dala len nech uz mam s nimi pokoj,ale stale som tam🤣🤣🙈 Ked som si uvedomila kde vsade musim menit cislo uctu,tak ich este vydrzim😬

petamich
6. máj 2021

@tncka no jasne 🙂 o to pokoj....ked proste uz mas toho dost, tak ides a kasles uz na to, len teda, ze ako zo uz byva, s "par eurami" poplatkov asi treba ratat alebo aj nie, aj ked teda zrusenie uctu je zadarmo

dmk_1
7. máj 2021

@petrastrbanikova mne vraveli ze nic, len ze par dni nechavaju ostatok, kym prevedu zvysok na ucet, ktory im zadas, kvoli tomu, ak by si mala nejake rezervacie, napr. za platby kartou. Ale pani sa dusovala, ze nic, ziaden poplatok.

petrastrbanikova
autor
7. máj 2021

@dmk_1 som zvedava 30e im kludne dam🤣🤣ale keby ze chcu viac tak by ma uz nastvali 🤔😀v polke maja ich pojdem zrusit...

berusinka2
7. máj 2021

ja idem teraz rusit prima banku,tiez som zvedava,peniaze co tam mam si prevediem na iny ucet a som zvedava ci bude stacit nechat 6e za vedenie uctu teraz v maji,zrusit chcem k poslednemu v mesiaci

dmk_1
7. máj 2021

@petrastrbanikova neviem, ze vlastne zaco by mal byt ten poplatok, urcite je na to dajaka bankova legislativa, aby bolo zrusenie bez poplatku, ale mozno za prevod toho zvysku si nieco uctuju. Zaujimalo by ma, ze cim ta tak nastvali v slsp, samozrejme, nemusim byt zvedava 🙂 ja som s nimi nikdy nemala daky extra problem, aj hypo mame zo slsp (muzov ucet), ale ja vyuzivam mbank a v slsp len v podstate platim mesacny poplatok, co mi uz pride zbytocne, preto chcem zrusit.

petrastrbanikova
autor
7. máj 2021

@dmk_1 uctuju si celkom vela za vedenie uctu plus za kazdu platbu kartou vo svedsku nam strhava urcitu sumu co nam vychadza za ,,ucet,, mesiacne cca 50e co sa mi zda ze fakt ze dost tak uz nechceme ostavat nadalej u nich...