Banka mBank

anonym42
2. feb 2022

Ahojte, nemáte niekto skúsenosti s bankou mbank? Ak áno, ako vkladáte peniaze na účet? Chcela by som zmenit banku, no neviem akú si dať. Ďakujem

petamich
2. feb 2022

nevkladame 🙂 ich kiosky su nepenazne pracoviska = vklad sa zrealizovat neda a pobociek maju ako safranu, takze nevkladame

neviem ake mas poziadavky na ucet a sluzby k nemu, podla toho asi treba vyberat 😃

zmrzlinka2021
2. feb 2022

@anonym42 Mam ju uz roky a uplna spokojnost, neplatim nic, vybery zadara, z hocijakeho bankomatu, proste ja som spokojna.
Peniaze mi na ucet vklada zamestnavatel.

zalka
2. feb 2022

@anonym42 skús si pozrieť fio ... viac pobočiek a tam môžeš vkladať hotovosť na účet

sissy27
2. feb 2022

@anonym42 ja ju mám ako druhú banku, účel plní. Peniaze tam dostaneš len prevodom z iného účtu alebo teda cez poštovú poukážku, v hotovosti sa vložiť nedá, ale to mi nejak nechýba.

strongi
2. feb 2022

Tiež máme, spokojnosť... platím kartou, vyberám bez poplatku a na pod účte šetrím, keďže vybrať môžem iba keď prevediem na iný účet... aspoň neminiem

liljana
3. feb 2022

Fio je lepsia, ma pobocky. Mbank dlhe roky super, kazi sa v poslednom case.

janocka
3. feb 2022

mam mBank asi od r. 2008 a som spokojna. Som bezhotovostny typ, takze ja hotovost nemam v penazenke takmer nikdy a taku hotovost, kt. by som si potrebovala vlozit na ucet nemam nikdy. Ak potrebujes vkladat hotovost, tak si budes musiet vybrat inu banku... alebo daj hotovost niekomu, komu veris, nech ti ju posle na ucet. Napr. niekto z rodiny - das mu hotovost a on ti zo svojho uctu posle tu sumu penazi, kt. si mu dala v hotovosti

hiro
3. feb 2022

Mam aj tuto banku ale nevkladam. Nenapada ma nejaka moznost ako by som mohol mat hotovost ktoru by som tam vlozil. 5€ tam vkladat nebudem a ak by som aj nieco predal za viac penazi tak prijimanie hotovosti nehrozi. Ako by sa riesilo keby bol nejaky problem? Prevod je dokaz o odovzdanej sume.

varechaa
5. feb 2022

Skvela banka, rýchlo všetko vybavia. Peniaze dostať do účtu hlavne tým prevodom ako spomínajú hore.