Banka - platba za transakciu PK

18. júl 2022

Ahojte hľadala som aj na nete, volať do banky som volala, no hodilo ma to do odk. schránky, chcem sa opýtať či niekto vie prečo sa strácajú peniaze z účtu pod poznámkou- platba za transakciu PK (každý mesiac, aj viac krát) ,minulý mesiac mi stiahli 20€(4×5€) tento mesiac už 6€ po 3x .... strháva banka aj vám niečo takéto? mám Csob... ak viete dôvod alebo vysvetlenie ohľadom tohoto,budem rada ak necháte comm 👍☝️🙏
Ďakujem

petamich
18. júl 2022

nemoze to byt stavkovanie, loteria? maju poplatok 2.00 za takuto transakciu kartou

autor
18. júl 2022

@petamich určite nie menila sa mi banka čiže aj číslo účtu, ja fakt neviem čo to môže byť 😏 keďže nič viac k tomu nemám písané, predtým som bola otp tam som vždy mala všetko napísané že skadial prišli peniaze odkiaľ kam všetko aj poplatky či už za výber +vedenie účtu ale táto banka to bohužiaľ nemá 🤔 som rozmýšľala že prejdem do druhej ale neviem ktorej ,kedze csob ma vela krat vypadky, aj tieto popisy niesu žiadne, poplatky za niečo začo ani neviem prečo, atď... ale zas bojím sa že v inej banke bude to isté 😏

petamich
18. júl 2022

cudne to je kazdopadne, vacsinu beznych veci totiz by si mala mat v baliku sluzieb - inak premigrovali ta vlastne na nejaky CSOB balik? nie je mozne, ze si zostala bez balika a preto ti uctuju kazdu platbu kartou? niekde v IB by to malo byt vidiet

autor
18. júl 2022

@petamich tak toto že vôbec neviem, snažila som sa na IB pozrieť že prečo a čo platím ale v tom cenniku je toho strašne veľa a takú pokožku som nenašla že za transakciu pk

petamich
18. júl 2022

ak nema clovek balik sluzieb tak si vlastne za vsetky polozky plati per kus alebo per jednotka a napr. za kartove transakcie takto, cize ak si typ co vela plati kartou, tak by to mohlo byt ono, ze ta zmigrovali bez balika a platis za kazdu jednu

0silvia0
18. júl 2022

Asi platis za kazdu platbu kartou. Zbehni do banky alebo zavolaj aby ti to dali do balika k uctu.

simca06022011
18. júl 2022

To skor vyzera na nejake vybery kartou alebo nieco. Oozri si pohyby ake mas. A ked tak, vezmi vypis a sup do banky ked bdues mat cestu. Toto sa tazko zistuje na diaľku. 4x5eur to nevyzera ako spoplatnenie nejakej obycajnej platby kartou

simca06022011
18. júl 2022

A je to urcite medzi poplatkami, nie je to transakcia pk? Tj uhrada niekde? (len hadam, je to totiž zahada 😁)

autor
18. júl 2022

@petamich no veľa krát platím mobilom, priateľ skôr platí vždy kartou 🙈 no môže sa stať ale až 18€-20€ za mesiac by si účtovali no neviem musím buď zajtra skúsiť sa im ešte raz dovolat, alebo jedine zbehnut keď bude času

autor
18. júl 2022

@0silvia0 no som zvedavá čo mi povedia na to keď tam zbehnem ak sa zajtra nedovolam

autor
18. júl 2022

@simca06022011 uvidím no cestu tam budem mať asi len v piatok najblizsie 😏

petamich
18. júl 2022

platba mobilom = platba kartou, kedze v mobile mas registrovanu kartu ale aj tak 20€ to by ste mali vela platieb kartou 🙂 najlepsie fakt tam zavolat alebo ist

autor
18. júl 2022

ale dakujem vam vsetkym ak sa zajtra dovolam ,tak tu napisem ze co a ako 🤷‍♀️ ze ci som sa psychicky zrutila alebo nie, keďže z RD brať každý mesiac po 20€ len tak plus este poplatky nejake pri ktorom mam napisane len ostatne poplatky 🤷‍♀️...
ináč tak osvedčí otázka, s akou bankou ste spokojne? myslím s tymyto poplatkami, a všetko čo funguje v IB

autor
18. júl 2022

@petamich tak som to asi nevnimala 🙈 že to tak berú 🤔 určite zajtra volám, len dnes mi to nejako nezdvihli