Bonato (prvá oddlžovacia) osobný bankrot,správca záväzkov - skúsenosti?

deeena
9. nov 2018

Ešte tu nieje takáto téma,(aspoň som ju ja nenasla)chcem sa spýtať,či má niekto skúsenosť s touto spoločnosťou,resp.spravca záväzkov,kde vám spoja vaše splátky do jednej,menšej. Mám obavy,že to bude ešte horšie ako keď sa človek dostane do omeškania splátok .snáď sa niekto nájde ze skúsenosťou ďakujem

amonet
10. nov 2018

Mate uz exekucie a omeskania?

deeena
autor
10. nov 2018

@amonet práveže exekúciu nemám. Ale ako som sa raz dostala do omeškania,neviem sa z toho dostat

amonet
10. nov 2018

@deeena ako dlho,pravidelne kazdy mesiac? hypoteka alebo nieco ine?

draik
10. nov 2018

Zabudnite na to. Bez súhlasu veriteľa nemožno znížiť jednotlivé splátky, teda ani ich súčet. Špekulanti robia to, že časť Vami a im uhradenej "splátky" si nechajú ako svoju odmenu a ostatným veriteľom rozdajú zvyšok. Tým si zarobíte na ešte väčší problém. Jediným riešením je, ak by daná firma vyplatila Vaše dlhy alebo sa zaviazala hradiť splátky v plnej výške a Vy by ste firme splácali nižšie splátky a dlhšie.

deeena
autor
10. nov 2018

@amonet sú to dva spotrebaky,a jedna kreditná karta...jeden úver som vždy pozadu a kreditnú kartu som splacala pravidelne zo začiatku aj dve splátky,a potom už nepravidelne

deeena
autor
10. nov 2018

@draik už som si to rozmyslela,ďakujem. Tiež mi to bolo divné ešte keď som čítala,aby som nesplacala keď budú žiadať doplatky či vyššie splátky. Práveže oni asi to všetko nevyplatia,keď to chcú preposielat mojím veriteľom

nulinuro
12. máj 2019

Dobrý deň prosím vás má niekto skúsenosti s bonato chcel by som ísť do bankrotu cez bonato tak či má niekto s nimi skúsenosti či sa im dá veriť

nulinuro
12. máj 2019

Ahojte vie mi tu niekto poradiť keďže že som v registri dlžníkov či je šanca ešte niekde dostať pôžičku či úver

draik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jana8190
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simonka12323
10. okt 2019

Ahoj aj odomna vzali peniaze a nič s toho, ako ich dostanem naspäť ci to už nevrátia?

jana8190
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simonka12323
23. okt 2019

@jana8190 no to mate pravdu dala som skoro 300eur a nič už mi ich nevrátia? Nedá sa dáko aby vrátili mi ich.

jana8190
29. okt 2019

@simonka12323 určite nie. A vybavili vám niečo?

simonka12323
29. okt 2019

@jana8190 ale kde iba papiere a tie by mi urobili cpp zadarmo keby viem neodporúčam určite, v centre právnej pomoci je to zadarmo

brite999
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
brite999
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rebeka133
Odpoveď bola odstránená
Zobraz