Cesta do Ameriky - poistenie

dominik2795
25. okt 2021

zdravim o mesiac idem na tyzden do ameriky a chcel by som sa pripoistit, viete kde je to najvhodnejsie? co si mam hlavne pripojistit a co budu aku pojistovnu v amerike akceptovat? dakujem

miadi
25. okt 2021

Musis si prestudovat kto mà ake pravidela ale vacsinou to funguje tak ze ty si tam zaplatis v hotovosti a zoberies o tom potvrdenie domov na Svk a oni ti to potom preplatia.

katka8382
27. okt 2021

Ja som bola v Amerike v roku 2014 a poistená som bola v Allianz. (neviem, či to tu môžem napísať). A chvála pánu Bohu, že som mala poistenie, lebo som bola nútená ísť do nemocnice, bola som tam dokopy 2 hodiny a účet bol 7800 dolárov. Pýtali sa ma, či to chcem vyplatiť v hotovosti alebo som poistená. Išlo to cez poisťovňu, trvalo to skoro rok, ale na koniec to poisťovňa vyplatila všetko. Mala som to ako samostatné cestovné poistenie, okolo 50 eur to vtedy vyšlo.

marlent
27. okt 2021

Urcute allianz... a poistila by som vsetko co sa da, na poisteni sa neoplati setrit...
Hlavne liecebne nklady naklady

bibianatrnkova
5. nov 2021

@dominik2795 ja by som sa skôr poistila v MetLife, má lepšie poistné podmienky a väčšinou aj nižšiu cenu. ak chcete viac info, kľudne sa ozvite, poradím vám 🙂