Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Čsob účtuje 5 centov za zistenie zostatku na učte. Viet o tom?

meluela
30. dec 2014

prisiel mi vypis a nestiham sa cudovat ... nech sa zadrhnu s nimi

gretocka
30. dec 2014

neviem o tom, davala si si ho tlacit ci len zobrazit?

xenicka13
30. dec 2014

Smartbanking si treba dat, ked mas internet

17alexis
30. dec 2014

Niektoré banky to tak majú. Ja som mala účet v mBank a tam to bolo asi 0,79€... treba si pozorne sledovať podmienky a novinky. 🙂

grettka
30. dec 2014

ano, uctuju si, zial, davam si na to pozor

lal
30. dec 2014

Asi mi unikla pointa - ak vyberas peniaze z bankomatu, tak zostatok predsa vypise automaticky. Ak chcem vediet kolko mam na ucte, pozrem cez internet, ani by ma nenapadlo ist si pozerat zostatok do bankomatu. A okrem toho, hadam tusis cca kolko mas na ucte, nie? Takze nevedela som, ale v podstate mi to je jedno, kedze ma to nijak neobmedzuje 🙂

aknaj
30. dec 2014

ja mám kreditku, myslela som, že len pri nej sa to účtuje, lebo tam sa aj výber hotovosti spoplatňuje sumou 4,-
takže aj pri bežnej platobnej karte ? no to som fakt prekvapená ...

libka1
31. dec 2014

no ked im tych 5 centov pomoze 😀 pride mi to dost trapne, akurat naseru klienta a pre nich ziaden prinos podla mna, ale tak oni vedia... 😅
banky su co sa tyka poplatkov, zavadzania klientov, klamlivych reklam a podobne ta najvacsia pakaz co existuje, ani jedna sa nechova seriozne, nehovoriac o tom ze stale cosi menia vediac, ze nikto nema poriadne cas a chut tie ich Podmienky citat. mna uz neprekvapi ziadna banka s nicim, mam s nimi dost bohate skusenosti 😀

minnie55
31. dec 2014

fuj, to su ale hovada...no ale z niecoho predsa musia chudaci akcionari zit, nie ? A najjednoduchsie je osklbat ludi na poplatkoch, o ktorych ani netusia, ze by mohli existovat...

lasina
31. dec 2014

Bohužiaľ áno,vedela som,preto ked vyberám peniaze,tak si dám vytlačiť vypis,aby som nemusela znovu pozerať na zostatok.

deny3
31. dec 2014

áno, preto to nepozerám.

ettella
31. dec 2014

ano a aj preto uz nemam pol roka u nich ucet.

timea7
9. feb 2015

áno viem, preto nepozerám cez bankomat, ale cez internertbanking. Na druhej strane mám u nich vedenie účtu grátis pri splnení určitých podmienok a keď som pred rokmi potrebovala úver, tiež mi vyšli v ústrety.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli