Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Daňový úrad a vyplácanie daňového bonusu

kaingrid
18. apr 2012

Caute maminy. Dostali ste uz niekto z DU peniaze? Viem,ze maju na vypl.cas do konca maja,len ma zaujima ci uz sa to rozbehlo. Dakujem za info.

adka7755
18. máj 2012

Ahoj, ešte zatiaľ nič ako som počula 🙂 treba čakať 🙂))

adacar
24. apr 2013

iwka123456
24. apr 2013

ani mne zatial nic, minuly rok mi prislo na sek, to som uz zaciatkom aprila mala, tento rok som si dala poslat na bank.ucet, a zatial nic 😒

adacar
29. apr 2013

😉

jankastubka
29. apr 2013

A danovy bonus sa vyplaca jednorazovo? Ja som si myslela, ze to manzelovi zohladni zamestnavatel vo vyplate....

adacar
29. apr 2013

ze vraj od neska zacinaju vyplacat

anicka20
29. apr 2013

Ahojte tak ako je to s tym bonusom uz ho vyplacaju?

veronicka88
29. apr 2013

my uz mame od piatku...

anicka20
29. apr 2013

No ja este stale cakam a este nic ☹

moni774
30. apr 2013

Ahojte, nevedeli by ste mi poradiť ako to je s vyplácaním daní???? Akurát dneska mi naskočili peniažky tzv. daňový preplatok, ale chýba mi tam daňový bonus..... 😠 neviem ako to je možné či sa stala niekde chyba alebo to nechodí spolu a na daňový úrad sa ako na potvoru nemôžem dovolať 😠 😠 😠 😠 začo ich tam platia za kávičkovanie a klebetenie....

anicka20
1. máj 2013

Ahojte uz ste dostali bonus na deti?

adacar
2. máj 2013

ahoj dnes mi bonus nabehol 🙂

tarja1
7. máj 2013

Baby čakate niektora ešte vrátenie daní? Mne stále nič neprišlo a všade naokolo už dostavali aj šek 😒 A ked som volala na danove tak bud nemaju stránkove hodiny alebo ma odbila, že mam zavolat za pol hodinu- tak som jej pekne podakovala.

anicka20
7. máj 2013

Ahojte ja tiez este cakam stale na bonus na deti a este stale nic mi neprislo uz som ss toho nervozna lebo vsetci na okolicci uz dostali len ja nie vobec tomu nechapem vraj sa posiela postupne podla abecedy a ja som druha v poradi v abecede tak som to mala uz mat davno a aj na ucet sa posiela skor a voec nic nechodi.A ked volam na danove tak sa vobec nemozem dovolat ☹ 😢

bmmz
7. máj 2013

@tarja1 posledny termin na vyplatenie preplatko a bonusov je 40 dni po termine podania danoveho priznania toho roku vam to musi prist do 13.5.

bmmz
7. máj 2013

@anicka20 do 13.5 musi prist

tarja1
7. máj 2013

ved ja viem že 40 dní od začiatku aprila.., ale ked už ostatní sa vytešujú.....aaach no čo čakame dalej. Ja som v abecede ako prva a aj tak stále nič.... 😒

bmmz
7. máj 2013

@tarja1 to zalezi aku mas sikovnu spravkynu na DU kedy da platak do banky ale este su vtermine

anicka20
7. máj 2013

Tak len dufajme ze nam to pride uz koncne 😉

solmula
7. máj 2013

Ahoj Maminky..chcela som sa opytat ci mate niektora skusenosti z odkladom podania danoveho priznania????a za kolko vam vyplatili danovy bonus???mali sme na tri mesiace odklad cize do juna ale podala som ho uz 19.4.neviete my povedat kedy my pride danovy bonus??

petra123456789
8. máj 2013

Ani nám ešte stále nenabehol daňový bonus na dieťa.. Ostatným v našom okolí už nabehol.. Neviete či živnostníkom neposielajú neskor? Alebo to je jedno a všetkým posielajú rovnako?

iwka123456
9. máj 2013

Je to podla abecedy, neviem ci zivnostnikom posielaju neskor, my sme zivnostn.a prisiel dnes, v abecede L. Ale urcite viem, ze sekom posielaju skor ako na ucet, minuly rok sme mali na sek a prislo to uz 7.aprila. Bratovy tak isto tento rok prisiel uz v aprily na sek a nam na ucet az o mesiac neskor.

tarja1
9. máj 2013

No tak ja som sa teraz informovala na danovom peniaze boli poslane dneska mali splatnost, ale zdržuje ich pošta. Bud pridu zajtra alebo až na buduci týždeň. Som fakt potešená 😠 V tomto prípade byť prva v abecede je uplne jedno ☹

evuska32
9. máj 2013

nám prišiel preplatok dane a DB už pred 3 týždňami 😉 my už dokonca mám zaň nakúpené aj uhlie na budúcu zimu 😀

bmmz
9. máj 2013

@solmula nezalezi ze si podala skor ako si mala odklad. preplatok alebo bonus pride 40dni po termine na podanie cize okolo 10. augusta

tarja1
11. máj 2013

je tu ešte niekto komu neprišiel danovy bonus? Ja stále nič 😠

solmula
11. máj 2013

@bmmz No to ste ma moc nepotesili,,, ☹ ale aj tak dakujem za odpoved....

sarka9832
11. máj 2013

nam prisiel vcera

jaruska44
15. máj 2013

maminy, ktorá ešte nemá vyplatený bonus?ja mám pocit,že na mňa zabudli

clubforyou
15. máj 2013

no ani nám ešte neprišiel tak ja neviem do kedy sú povinný to vyplatiť ☹ neviete poradiť?

Tu začni písať odpoveď...

Odošli