Dobitie Pay Pal účtu

snoopynecka
2. jan 2023

Zdravím vás všetkých, prosím vás, poraďte mi niekto 🥺 založila som si Paypal účet a chcela by som si ho dobiť, teda aby tam nebola nula. Malo by fungovať okamžite dobitie ale to nefunguje. Viete mi prosím niekto poradiť? 🙏🙏🙏 Ďakujem.

niekto2hy
2. jan 2023

@snoopynecka Mám v účte priradenú platobnú kartu.Takže keď platím,tak kartou.

ckocka
2. jan 2023

V peňaženke keď klikneš na previesť peniaze (možno to má trocha iné znenie, mám stránky v češtine) a potom pridať peniaze tak tam máš dva sposoby ako to urobiť - buď si priradíš svoj bankový účet k účtu paypal a potom stiahneš peniaze alebo je tam presne uvedené ako urobiť klasický bankový prevod.

snoopynecka
autor
2. jan 2023

@ckocka ďakujem vám. Ale ja to tam vôbec nevidím. Neviete mi to prosím niak poslať v screenshote? Ďakujem vam

snoopynecka
autor
2. jan 2023

@niekto2hy zdravím vás, áno, to aj mne ide. Mne ide skôr o to, ze chcem mať na tom účte niake peniažky no neviem si to konto dobiť.

ckocka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ckocka
2. jan 2023
snoopynecka
autor
3. jan 2023

@ckocka zdravím vás, ďakujem veľmi pekne. Ale ja takú moznost nemám. Som zo Slovenska a pravdepodobne v Česku sú iné možnosti ako tu. Pretože jediná možno ako dobiť mi ukazovala cez Trustly okamžite dobitie, ale tam mi zas vypísalo, ze momentálne je prerušená táto služba. Tak ja už neviem 🥺

ckocka
3. jan 2023

@snoopynecka To je webová stránka paypal.com, teda medzinárodná, len v češtine. Prihlasuješ sa z PC alebo cez appku?