Dostali ste už preplatky na daniach?

miskakuc
20. apr 2020

Ahojte, dostala sa ku mne informácia, že niektorý ľudia v mojom okolí už dostali preplatok na dani. Neviem či to je aj pravda. Máte už niekto ?

evkakozickova
20. apr 2020

@miskakuc podľa mňa to ide asi podľa abecedy my sme tiež ešte nedostali

miskakuc
autor
20. apr 2020

@evkakozickova a viete už o niekom takom šťastkovi ? Ak sa človek opýta priamo u nich dostáva tabuľkové odpovede. Pracovník DU mi ale napísal, že sa to posiela priebežne a že s najväčšou pravdepodibnosťou prídu skôr ako je posledný termín tak snáď

majusqa77
20. apr 2020

skor mohli dostat ti, ktori mali robene rocne zuctovanie v praci

evkakozickova
20. apr 2020

@miskakuc nie nepoznám nikoho takého ale vraj do 10 mája by mal mať už každý no neviem snáď nám tento týždeň už cenkne sms že už prišli na účet

miskakuc
autor
20. apr 2020

@majusqa77 nie nie to som komunikovala s osobou ktorá si podávala sama a že prišlo jeho známemu

vams
20. apr 2020

prvé preplatky pôjdu so splatnosťou 22.4.2020, takže ešte určite nikomu nič neprišlo😉

miskakuc
autor
20. apr 2020

@evkakozickova potešilo by.... zlá situejšn.... pomali na jedlo nebude 😐

miskakuc
autor
20. apr 2020

@vams myslela som si, že je to hlúposť odkiaĺ máte takú infošku ak smiem vedieť

vams
20. apr 2020

@miskakuc lebo tam pracujem🙂

miskakuc
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miskakuc
autor
20. apr 2020

@vams a ide to celoplošne, alebo tiež priebežne

evinku
20. apr 2020

@miskakuc treba si pozrieť dátum... Je to z roku 2018...cize neaktuálne

vams
20. apr 2020

@miskakuc platí to pre celé Slovensko, prvá splatnosť preplatkov je 22.4 a potom každý deň až do 7.5

vams
20. apr 2020

@miskakuc ale len pre tých, čo podali daňové priznania do 31.3

miskakuc
autor
20. apr 2020

@evinku všimla som si neskoro už som to zmazala 😂 moja chyba

miskakuc
autor
20. apr 2020

@vams ja som podala už 17.2. .... fakt sme na tom len tak tak do výplaty ešte ďaleko ... aj to príde almužna tak dúfam, že medzi prvými budem 😇🙇🙇🙇

vams
20. apr 2020

@miskakuc dúfam, že áno

miskakuc
autor
20. apr 2020

@vams ďakujem hlavne za podrobnejšie informácie 🙂

lenka2710
20. apr 2020

@miskakuc môjmu bratovi už prišlo, ale on je zamestnanec, môj muž je SZČO a ešte nič

miskakuc
autor
20. apr 2020

@lenka2710 tak viem že keď robí zamestnávateľ majú už v marcovej výplate tiež som tak mávala lenžr teraz som robila sama

lenka2710
20. apr 2020

@miskakuc hádam do konca mesiaca prídu, minulý rok si pamätám, že prišli posledný aprílový týždeň

evinku
20. apr 2020

@lenka2710 mne práveže minulý rok prišli presne 10.4....a tento. Rok čakám, tiež som. Zvedavá

miskakuc
autor
20. apr 2020

@evinku tak tu nám napísala pani ktorá tam pracuje ... že až od 22.4. posielajú čo je pochopiteľné na túto situáciu ... môžme byť radi podľa mňa že tým ktorý stihli pošlú. 🙇

evittam
20. apr 2020

@miskakuc Tak na zlu "situejsn" treba mat rezervu. Co ked neposlu co cakas a spravia kontrolu? Co budes jest?

evittam
20. apr 2020

@lenka2710 Lenze zamestnanec nema nic spoločné s vratkami od DU.

evittam
20. apr 2020

@miskakuc Mozu mat aj v januárovej výplate. Najneskôr v aprílovej.

evinku
20. apr 2020

@miskakuc ja som len reagovala, že mne prišli minulý rok tak ako mi prišli... Ako aj iné tu píšu... Myslím, že nič zlé som nenapísala.. Každá čakáme, takže chápem 😉

helcanw
20. apr 2020

@miskakuc Mne už dávno prišli s výplatou od zamestnávateľa. Dokonca som žiadala o vrátenie dane na zaplatené úroky a to mi tiež prišlo na výplatnej páske - 10.4.

miskakuc
autor
20. apr 2020

@evinku veď v poriadku ja neutočim ani nič len viem že ked ti to robí zamestnávateľ máš to oveľa skor ...

miskakuc
autor
20. apr 2020

@evittam a rezerva bola ... nie veľká, ale bola... niektorý ľudia majú trošku sťažené životné podmienky... a nie najľahší život ... alebo rodinu čo by pomohla ... nebudem tu vyplakavať nato tu niesom chcela som len bližšie infot ohľadne tohto nech sa viem zariadiť a prerátavať ...