Firma Nebuď dlžník - skúsenosti

dadka_toporka
13. apr 2017

Dobrý deň, čakáme s pánom mangelom už nejaký ten mesiac na vyrozumenie od firmy Nebuď dlžník... chcela by som sa preto aj Vás mamičky spýtať, či máte s touto firmou už nejaké skúsenosti. Pomohli Vám už? Koľko to asi trvalo? 🙂 dakujem pekne

janka2501
13. apr 2017

Odpovedia vam neskor. Maju toho vela. Trva to aj 3 mesiace.

cafdgroupr
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dadka_toporka
autor
19. apr 2017

ano? to znamená, že máte aj osobnú skúsenosť? 🙂 tak teda treba počkať hovoríte?

janka2501
19. apr 2017
stlienka
22. apr 2017

pomôžem vám vymotať sa z dlhov a zadarmo aj bez tej firmy Nebuď dlžník, len prosím cez nich nie a ani cez prvú odlžovaciu

dadka_toporka
autor
24. apr 2017

@stlienka ďakujem, ste zlatá, ale známy nám ich odporučil a už snimi spolupracujeme, zatial celkom spokojní s prístupom, avšak mohla by ste povedať prečo nie? :-/ to som prekvapená, prvá oddlžovacia viem že funguje úplne inak a to by som nikdy nedovolila, avšak títo mi prišli celkom normálni

stlienka
24. apr 2017

Lebo pýtajú za to peniaze a dlho to cez nich trvá. Ja si riešim všetko sama, mám podaných 20 žalôb na súde a to cca v priebehu 3-6 mesiacov všetko vybavenè. To je ale môj pohľad. Keby ste chceli aj niečo bližšie kľudne napíšte

diadoris
3. okt 2017

@dadka_toporka dobry den prajem mi mame uz pol roka papiere cez tu firmu a stale nic neviete mi prosim vas poslat kontakt na nich. dakujem