Hľadám finančného poradcu

alexandra1990
14. nov 2017

Dobrý deň,hľadám finančného agenta,ktorý nám pomôže vybaviť kreditnú kartu bez účtu v banke.Manžel má záujem o kreditnú kartu,ale nieje vlastníkom účtu v žiadnej banke.

viera27
14. nov 2017

http://banky.sk/kreditne-karty/
tu si ich mozes aspon popozerat pokope, vybrat a skocit do banky popytat sa na podmienky. Inak to je zvlastne, ze nikde nema ucet.

onestar
14. nov 2017

@alexandra1990 dobry,ak ste z KE tak jednoznacne Katarina Drienkova,mam s nou niekolkorocne pozitivne skusenosti https://www.facebook.com/katarina.drienkova

alexandra1990
autor
14. nov 2017

@viera27 dakujem,popozeram.Čo je na tom čudné?Výplata mu chodí na môj ùčet.Načo zbytočne platiť poplatky za 2 účty.Financie u nás spravujem aj tak ja.

alexandra1990
autor
14. nov 2017

@onestar,dakujem,ale nie sme z ke

zuzik307
14. nov 2017

@alexandra1990 mozes poziadat o vydanie kreditnej karty k svojmu uctu, pripadne doplnkovej pre manzela...

onestar
14. nov 2017

@alexandra1990 nevadi,napiste jej,je ustretova

katarinamarkova
14. nov 2017

@zuzik307 @alexandra1990
nemýlite si obe pojem
- kreditná karta?
- debetná karta?
??
kreditnú kartu, ktorá nie je viazaná na žiadny účet, vybavíš v každej jednej banke, v tescu, home-credit-e atd......stačí ak máš príjem, mzdu.....je to úverová karta!

debetnú kartu ti banka vydá k účtu - ako platobný prostriedok, kde používaš svoje vlastné peniaze. Kľudne aj pre manžela - dodatkovú k tvojmu účtu. samozrejme 🙂 za poplatok

zuzik307
14. nov 2017

@katarinamarkova nemylim, pisem podla vlastnej skusenosti...mam debetnu aj kreditnu + doplnkovu kreditnu ma manzel...

viera27
14. nov 2017

@alexandra1990 poplatky sú 0 v čase m banku, kde je účet zadarmo, aj okamžite bezplatné prevody,aj karta atd. Osobne nepoznám takého človeka. To nemyslím v zlom, len jednoducho nepoznám. V tom najhoršom prípade, keby sa vám nedajbože niečo stalo zostane bez prostriedkov (keďže účet ide do dedičského a zablokuje sa). Preto mi to prišlo cudne. Dobre vyberajte, kreditky sú peklo.

katarinamarkova
14. nov 2017

@zuzik307 ,,mozes poziadat o vydanie kreditnej karty k svojmu uctu,,

Ak požiada o kartu k svojmu účtu - bežnému účtu - osobnému účtu - určite to nebude kreditná karta 🙂