Hypotéka a kúpna zmluva

karinka998
10. apr 2017

Ahojte. vyberame si akurat zo slps banky hypoteku na dom..A mame doniest banke navrh kupno predajnej zmluvy..a chcela som ohladne toho aj poradit kedze nechcem byt za sprostú :D aj ked už asi som no ale nikto mudry z neba nespadol..:D pozeralA Som par narvhov na nete . JEDNu som nasla co si myslim že može byt a treba si tam doplnit vlastne udaje ale nejde mi to otvprit v microsoffte kedze ani poriadny nemam tak moja otazka znie ked si to vytlacim a tie uddaje dopisem perom či sa to moze ? 🙂 VOPRED dakujem za pomoc rady tipy :D :D

aduskatt
10. apr 2017

Môcť sa to môže, ale aby to bolo aj akcptovateľné pre banku a mala si tam napísané všetko, čo máš mať🙂 každopádne, pri podpise zmluvy musí byť už kúpnopredajná zmluva riadne overená, takže poplatku za overenie sa tak či tak nevyhneš.

halit13
10. apr 2017

tu ide o návrh konkrétnej zmluvy k domu ktorý ste si vybrali a na ktorý chcete hypotéku

aduskatt
10. apr 2017

@karinka998 poslala som ti IP

veltraud
10. apr 2017

Karinka, to chcu navrh zmluvy uz k domu, medzi tebou a predavajucim. Musia tam byt uz udaje o oboch stranach, aj katastralne zalezitosti. mala by vam to dat realitka, pripadne nejako dat dokopy aj s predavajucim, Je to dokument, ktory budete potom podpisovat

karinka998
autor
10. apr 2017

ano o navrh ked som dnes s pani banky volala tak mi povedala ze podpisy tam mat nemusiim že oni to chcu len ako navrh kde su podstatne udaje o nehnutelnosti a sume ktoru od nas pozadaduju kupujuci..teda radsej nech je to napisane na pc? lebo ja som si ju stiahla a treba tam len doplnit tie udaje o kupujjucim a predavajucim plus vsetko o tom dome atd atd..len ze ci to mozem tie udaje po vytlaceni dopisat perom to som len chcela vediet

veltraud
10. apr 2017

jaaaj, tak to netusim 🙂 ale predpokladam, ze by mali akceptovat aj pero 🙂

cafdgroupr
Odpoveď bola odstránená
Zobraz