Hypotéka v Mbank

miskaz
22. okt 2013

Mamicky,ma niektora z Vas hypoteku v banke mBank? ste skopojni,alebo je nieco,na co si davat pozor? dakujem za rady

marian86
22. okt 2013

tuto otazku by si mala dat na modru strechu...

miskaz
autor
22. okt 2013

ani ma to nenapadlo..dakujem 🙂

milan_branik
23. okt 2013

myslim, ze hypo od vacsiej komercnej banky kde mas ucet kam ti chodi pravidelne vyplata bude mat lepsie podmienky..... 🙂

havana_frost
23. okt 2013

@miskaz Ja som mala smolu na totálneho degeša v mBank, strašne sa to naťahovalo, stále chceli niečo dopĺňať a dokladať a nepovedali to naraz ale stále pýtali niečo po jednom dokumente, potom prešvihli 3 mesiace, tak som to musela podávať znovu! No pol roka to celé trvalo kým mi to zamietli, lebo až vtedy mi povedali, že tie peniaze pošlú len predávajúcemu a ja som potrebovala založiť byt a vyplatiť len 10% a ostatné použiť na dostavanie bytu... Možno to bola moja chyba, že som sa dostatočne neinformovala, ale hlavne oni vedia čo ponúkajú, tak mali vysvetľovať. Desný prístup zo strany toho konkrétneho pána, možno ojedinelý prípad, ale ja som bola veľmi nespokojná.

miskaz
autor
23. okt 2013

@milan_branik pytam sa preto,lebo sme oslovili financnu poradkynu ,ktora to "obehala" za nas,urobila nam ponuky zo vsetkych bank a najlepsia ponuka nam vysla v mBank aj ked mame ucet v slovenskej sporitelni. bol tam nizssi urok,lepsie splatky,moznost predcasneho splatenia bez poplatku. a to sme mali dobry raiting v SLSP. ale s m Bank nemame ziadne skusenosti a ani nikto s nasich znamych..tak neviem :/

evkaspa
23. okt 2013

@miskaz ahoj, tiez robim v oblasti hypotek. Mbanka, i ked je mensia, ponuka zaujimave vyhody. To ci je pre Teba vyhodna zalezi najma od toho, ci mas zaujem o hypoteku priamo na kupu bytu (alebo na vystavbu, refinancovanie prip. nieco "komplikovanejsie") a ci potrebujes hypoteku do alebo nad 80% z hodnoty nehnutelnosti. Ak chces, rada Ti poradim.

milan_branik
26. nov 2013

@miskaz tzv. domovska banka ma lepsi prehlad o financej situacii klienta a dokaze dat lepsi urok vzhladom k tomu ze klient tam ma ucet, kreditku a podobne....... ńetreba oslovovat financnu poradkynu treba ist do svojej banky osobne a odmietnut ich prvu ponuku.......... mne osobne SLSP 2x znizovala urok po skonceni fixacie...... 🙂 🙂 🙂 🙂

adena1
8. sep 2015

Baby poradte ako zrusit ucet v mbak?vobec to nevyuzivam nepouzivam ani kartu.a tu niekde pisali baby ze ked tu kartu nevyuzivas aspon na nejake platby tak ti strhuju euro.ale ja tam nemsm nic taj to chcem zrusit ale ako?????

8pete9
14. sep 2015

@adena1 Zajst na pobocku osobne a zrusit?
Zavolat na mLinku a informovat sa?

adena1
14. sep 2015

@8pete9 lrn ked neviem kde maju pobocky

8pete9
15. sep 2015

@adena1 Tak mrknem www.mbank.sk a kontakty. To hadam zvladne kazdy.

mar005
24. sep 2015

@adena1, zakladne pravidlo pri finamciach- co nepotrebujem, rusim a zbavujem sa 🙂

mar005
24. sep 2015

@milan_branik- mate aj nemate pravdu.. Pri hypoteke je viac parametrov, ktore treba zobrat do uvahy- mesacna splatkA, moznost mimoriadnych splatok, i vyska splatenej istiny na konci fixacie. SLSP ma napr. nanevyhodnejsi uver pre mladych co sa tyka splacania istiny pocas uveru..

milan_branik
5. nov 2015

no slps ma aj uplne nevyhody ked chce clovek dat mimoriadne splátky.........

adena1
16. aug 2016

Kto vie kód banky mbank?a ako si mám dať iban??

aduskatt
16. aug 2016

@adena1 kód je 8360 a IBAN zistíš tak, že si dáš do prehliadača výraz IBAN konvertor a tam zadáš číslo účtu, vyhodí Ti iban

adena1
16. aug 2016

@aduskatt no mne to nejde.dala som predcislie 8360 potom číslo účtu a ten mi tam nejjde

aduskatt
16. aug 2016

8360 nie je predčíslie, ale kód banky, napíš mi do IP číslo účtu, odpíšem Ti IBAN

angel_m221
Autor odpoveď zmazal
Zobraz