Hypotekárny poradca

sarty21
6. dec 2017

Ahojte viem, že sa to tu už rozoberalo ale tie príspevku sú z roku pána, preto by som chcela niečo aktuálnejšie. S priateľom sme sa rozhodli konečne odsťahivať po dvoch rokoch od jeho babiny a založiť si vlastnú rodinu. Chcely by sme si kúpiť bytík a rozhodli sme sa, že by sme chceli využiť služby hypotekárneho poradcu. Chcela by som vás poprosiť ak máte dobré skúsenosti s hypo poradcom o vaše odporučenie. Budem vdačná za každý kontkat na schopného hypoporadcu. A budem rada za popis vašich skúseností. Ďakujem 🙂

vetva99
6. dec 2017

Mozem vediet, odkial si? To by bolo na zaciatok asi treba upresnit. No kvitujem, to, ze ste sa vybrali touto cestou a nechate si poradit od niekoho, kto v takyhto veciach vie chodit. Isto niekoho schopneho najdete. Tak nech sa dari 🙂

diuska86
6. dec 2017

Ahoj ja mam overenych tychto http://hypoteka.zprvejruky.sk maju tam aj kontaktny formular, su mladi a vsetko prebehlo hladko a tusim tu pisali na fore uz viacere ze maju s nimi dobru skusenost

sarty21
autor
6. dec 2017

@vetva99 ano samozrejme mate pravdu som z NR ale zijem v BA aj byt chcem kupovať v BA ale nemam problem prist do NR keby nahodou ... a dakujem

jajinkaaa123
11. dec 2017

@sarty21 dobrý deň, poznám odborníka na tieto finančné záležitosti ak máte záujem napíšte mi dám vám naňho kontakt, všetko rieši bezplatne.

martinka63
Autor odpoveď zmazal
Zobraz