Kde máte poistenú domácnosť a byt?

xlucia
3. okt 2013

ako ste spokojni a ake mate rocne poplatky?
podla coho ste vyberali poistovnu, co vsetko ste zohladnovali?
ak nastal problem, platili alebo sa vykrucali s plnenim?
je tam nejaka spoluucast?
chcem to zmenit, a neviem sa rozhodnut, tak chcem vediet co bolo pri tychto poistkach u vas prioritou?

raszuz
3. okt 2013

@xlucia ja som mala uniqu, a pri plnení škody som nedostala nič, lebo vraj, že zatiekli steny pri búrke, tak to nie je škoda spôsobená pôsobením prírodných živlov, či tak nejak, hlavne, že som bola poistená na škody spôsobené pristátím neznámeho kozmického objektu na balkóne ... teraz mám allianz, je to trochu drahšie, ale žiadne také pikošky v poistení nie sú, ja som ešte s nimi škodu neriešila, ale čo mám informácie zo svojho okolia, tak nikdy nebol problém s plnením ...

m_ij_ka
3. okt 2013

ja mám otp garanciu 🙂

m_ij_ka
3. okt 2013

mám v tejto banke otvorený bežný účet tak to mám o niečo lacnejšie ako v ostatných bankách

danielatn
3. okt 2013

@xlucia byt som mala v Axa a plnenie velky prd. Teraz mam v aegon poisteny dom + domacnost. Dali najlepsiu cenu. S plnenim u nich zatial nemam skusenost, chvalabohu.

mami.sk
3. okt 2013

poistenie nehnuteľnosti a domácnosti máme v rámci jednej poistky v Kooperative . Platíme 75 eur ročne. zatiaľ nemáme skúsenosti s plnením. výška poistného ale závisí od poistnej sumy takže ťažko to takto zovšeobecniť 😉 dôležité je čo je zahrnuté v poistení - najlepšie je pri rozhodovaní preštudovať všeobecné poistné podmienky 😉

danka2304
8. okt 2013

Ak potrebujete poradiť ohladom tohto kludne sa pytajte 🙂 Rada zodpoviem všetky otazky.Nebudem tu pisať ktora poisťovňa je dobra a ktora zla.Ide o to,aby ked sa niečo stane či v domacnosti alebo na dome nejaka škoda,aby ste to mali preplatene v plnej vyške.Ak potrebujete viem sa Vam nato pozrieť.