Kde mi dajú úver ako invalidnému dôchodcovi?

kompi111
23. jan 2015

Zdravim, zadaval som ako otazku no dam ako diskusiu.
Zdravim potreboval by som uver ako inv. dôchodca plnný inv. dôchodok 317e.
Problem je ze mi nechcu pozicat v banke lebo som v povolenom debete 1000e.
Potrebujem uver najlepsie od banky 2000e splacal by som tak 6 rokov.
Viete mi poradit? Ďakujem

alena5588
24. jan 2015

kompi oslovte spolocnost www.uver.co,mail info @alease.e, zaslite vase udaje ako meno, adresa ,rodne cislo overia vas a poskytuju vyhodne uvery aj in.dochdocom velmi promtene ali

alena5588
24. jan 2015

mail info@alease.eu,,,,,,oprava

martuska75
24. jan 2015

@kompi111 Veľmi by som sa čudovala keby ti niekto seriozny požičal. Prepáč za úprimnosť. ale pri spotrebných úveroch sú dosť vysoké ur. sadzby, tak si to skús prepočítať koľko by ti vyšlá splátka. Vedel by si reálne z tvojho príjmu splácať nejakých 40-45 eur mesačne? A to k tomu nepočítam to prečerpanie na účte. Čo je ešte + polovica tejto splátky. Rozhodne si daj pozor na ponuky všelijakých nebankoviek a prepočítaj si či toľko vládzeš splácať.

meluela
24. jan 2015

@kompi111 dobre si to zvazte aby ste si tazku situaciu neurobili este tazsou ... banky vam nepozicaju, lebo vedia ze je velka pravdepodobnost ze by ste to nevedeli splacat. nebankovky mozno pozicaju, lebo prave hladaju takych co to nebudu vladat platit a vedia ze sa k svojim peniazom aj tak dostanu a oplati sa im to vymahat lebo si celkovu sumu vedia nafuknut cez uzernicke uroky a poplatky ... mozu siahnut na dochodok, pripadne exekucia majetku, bytu ... s tym rataju ...
prepokladam ze tie peniaze surne potrebujete na vaznu vec typu liecenie a nie na novy televizor, ale aj tak je pozicka od nebankovky len odlozenim prolemu na neskor a jeho zvacsenim na este vacsi problem ...

angelika_farkasova
28. apr 2015

@kompi111, vyzerá to na dosť ťažkú situáciu, ale všetko sa dá postupne riešiť a možno to už máte vyriešené. Odporučila by som zastaviť sa najskôr vo vašej banke a požiadať o splátkový kalendár pre povolený debet. Banky budú ochotnejšie vám poskytnúť pôžičku, keď bude vyrovnaný povolený debet a teda po čase aj negatívny záznam v úverovom registri, ktorý z toho vyplýva. Teraz vám žiadna banka s veľkou pravdepodobnosťou nepožičia, lebo nemá záruku, že by ste pravidelne splácali. Odporúčam sa teda radšej obrátiť o pomoc na niekoho z rodiny.

himak
30. apr 2015

Suhlasim s Angelikou alebo predajte, co mozete, ak Vam to ponahla.