Kde si mám požičať malú sumu?

17. nov 2023

Ahojte nachádzam sa v zlej finančnej situácii. Je to však len tento mesiac lebo bolo poplatkov na nás veľa. Veľmi by mi pomohla malá pôžička (naozaj malá tak 150€) rodina a priatelia neprichádzajú v úvahu. Našla som stránku minipozicka ale zlé recenzie no nenašla som potom už aká spoločnosť by mi na mesiac takúto sumu požičala. Už nemám čo predať účet mi do debetu ísť nemôže rýchle brigády hľadám už veľmi veľmi dlho ale neúspech. Viete mi niekto poradiť kde by bola ešte možnosť si takto požičať? Ďakujem

ivangeline
17. nov 2023

Naj je rodina/znamy a ta brigada... Mini sumy sa ani neoplatí z banky..a pod..podla.mna.

zuzana76
17. nov 2023

určite brigadu, napr take upratovanie, 10 eur na hodinu urcite mozes vypytat, idu Vianoce, ludia potrebuju poupratovat

miska1997
17. nov 2023

Odkiaľ ste ?

esmey
18. nov 2023

Tak si požičaj aj väčšiu sumu, sú nebankovky čo dávajú minimalne 500e. A z nich minieš len 150

lienka.7
18. nov 2023

Daj si inzerat ze upraces byt, umyjes okná a pod.

kalifka
19. nov 2023

Napíš nám viac a skôr ti pomôžeme. A otec dieťaťa ?

vrabcek15
22. nov 2023

Skús roznos letákov, alebo pozbierať železo, meď a dať do zberných surovín, na nákup potravín ísť do veľkého obchodu pred koncom zatvorenia obchodu,kedysi dávali potraviny lacnejšie, poprípade napíš adresu nejaké trvanlivé potraviny (cestoviny, konzervy(ak keď toho nebude veľa))ti viem poslať poštou .