Kde si založiť účet?

viera
9. nov 2018

Vub?Csob?Mbank..?A neviem este ake banky vsetky su.....Kde by ste si zalozili ucet?Aby ste netratili a nestrhavali Vam vela penazi...Mam TB...Mam tam 2-ucty, ale dost strhavaju a od noveho roka to bude este horsie...Chcem zalozit inde ucet.NANOVO..Ucet bude sluzit na vyberanie penazi mnou a vklady mnou a zaroven cez ucet pojdu transakcie prijmov a vydajov(od jednej spolocnosti)...Ktory ucet bude na toto najlepsi?Dakujem za vsetky odpovede a nazory.❤️

bossik
9. nov 2018

Tak, jednoznačne odporúčam Unicredit, .Pokiaľ ti na účet bude chodiť mesačne výplata aspoň 400€, alebo si tam budeš posielať z iného účtu mesačne 400€ (nezapočítava sa tam vklad hotovosti), tak všetko bežné a potrebné tam budeš mať zadarmo. Ako neobmedzený počet vkladov/výberov. A to z akéhokoľvek bankomatu na celom svete. Stačí spĺňať len tú jednu podmienku a bezhotovostné kreditné operácie za mesiac tam musia byť minimálne 400€ a vlastne ťa ten účet nemusí nikdy nič stáť (žiaden poplatok za bežné funkcie ako vedenie účtu, za kartu, za výbery v bankomate a podobne).. Ale viac sa dozvieš na tej stránke čo som linkol vyššie.

amonet
9. nov 2018

Mne sa paci v poslednej dobe u klientovmbank

bossik
9. nov 2018

@amonet mBank mám tiež, je to super banka, ale @viera písala, že si chce vkladať peniaze v hotovosti a to žiaľ v mBank nieje možné, preto som navrhol Unicredit banku, ktorá myslím spĺňa všetko čo potrebuje 🙂

chcemradu
9. nov 2018

Raiffeissen - 5e poplatok, výbery, vlády, ib, podúčet na šetrenie. To všetko je v tej cene. Ja som spokojná.

rooskoliv
9. nov 2018

A prečo nepoužívaš spôsoby ako znížiť poplatok v TB? Tak ako v UniCredit musíš niečo spĺňať, aby si mala lacný účet, tak aj TB má také možnosti. Ja mám TB a neplatím nič

bossik
9. nov 2018

@rooskoliv áno dá sa to aj v TB, akurát tam je toho viac čo treba spĺňať, hoci ak tam má aj hypotéku + manželia obaja majú TB dá sa to mať úplne zadarmo aj tam. No ak tam nemá úver, nemá manžela tiež v TB, a nemá tatra business účet, tak potom by dosiahnutie vedenia účtu zadarmo bol problém.(ostáva len každý mesiac využiť 2 inovácie a aj to by bolo zníženie len o 50% a navyše nie keždý je schopný si ustriehnuť aby tie dve inovácie u TB využil). A asi ten problém má, keďže teraz má TB a nemá tam nič zadarmo. Pre niekoho sa to oplatí, no v Unicredit stačí spĺňať jednu jedinú podmienku 400€ mesačne a na nič iné netreba myslieť, čiže pre bežného človeka, ktorý si tam nechá posielať výplatu z práce nemusí nič robiť a účet má zadarmo nonstop.

caroline_
9. nov 2018

Ja mam unicredit a som spokojná, účet mam zadarmo, môžeš vyberať z hocijakeho bankomatu bez poplatku, za mna jedina nevýhoda je taka ze mi nechodia smsky

asg
9. nov 2018

@caroline_ práve tento týždeň som to riešila.. mne nechodia sms o transakciach - platba v obchode a vyber z bankomatu. a pani na infolinke mi povedala, ze si to mam riesit so svojim operatorom...

viera
autor
9. nov 2018

@asg o ktorej banke hovoris?

asg
9. nov 2018

@viera to bolo smerovane na @caroline_ a ide o unicredit bank.
v ramci poplatkov je to ok - ak ti pride 400 € na ucet, mas ho zadarmo, spoplaatnene su len notifikacne sms o pohybe na ucte cey IB (0,05 €/sms), ale inak som s tou bankou vobec nie spokojna. vsetko treba riesit na pobocke alebo cez infolinku.

luludia
10. nov 2018

@viera Raiffeisen banka, vklady a vybery bezplatne, ziadne podmienky v zmysle, na ucet ti musi pravidelne chodit tolko a tolko. Maju moznost bezplatneho setriaceho uctu Kasicka, kde je dobre urocenie. Jednoduchy internet banking. Vyberas cez bankomaty Tatrabanky neobmedzene a z ineho bankomatu raz mesacne bezplatne. Vedenie uctu je 5,50 € mesacne, no mozes si to znizit o 2 € ak si zadas dva inkasne prikazy. Mam tam ucet a keby som nemusela, v inej banke ucet ani nemam.

anka32
Odpoveď bola odstránená
Zobraz