Kedy budú chodiť peniaze za OČR v čase koronavírusu?

hu3hu3
15. apr 2020

Babulky, neviete kedy budú chodiť peniaze za ocrku v rámci korony? Niektorej už prišli? Dakujem

doga666
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
doga666
14. máj 2020

@evittam sledujem už dlhšie vaše príspevky v rôznych diskusiách a naozaj mam pocit ze vy iba vyryvate... Ste múdra najmúdrejšia a my proste ženy nemáme právo položiť otázku či sa trosku po sťažovať, hneď na nás útočite, aké sme nenazrane ozdaj že chceme niečo naviac... Naozaj.. Je mi vás úprimne ľúto.. Vybijaye si zlosť na nesprávnych ľuďoch...

doga666
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evittam
14. máj 2020

@doga666 Ale ja vôbec nemam nudny zivot. Ani si nic na nikom nevybijam. Nemam prečo. Si na veľkom omyle. Ty skor riesis ako podla teba všetci maju nárok len ty nie. Co nie je pravda.
A ano som v diskusiach kde radím zenam a vela mi ich je za tie roky vdacnych.
No bohuzial nemas. Možno hmotná nudza ak splnas podmienky. A co sa tyka tykania-pri registracii si súhlasila s podmienkami stránky-odporucam ich aj čítat. Krasny vecer zelam.

evittam
14. máj 2020

@doga666 Mne je luto teba ako útočis na slušnych ludi co ti napisali k veci a pravdu. Tak už som za zlu ale som len uprimna. No co uz.

doga666
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
uglybetty1234
14. máj 2020

@doga666 aj mne evittam poradila viackrat. Nezistne. Nehovori omacky, pise k veci, vyzna sa.
Nerozculuj sa hned, napisala ti ako to je. V com je problem? ze nemas narok?!

doga666
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evittam
14. máj 2020

@doga666 Ja som ta nikde neurazila. To je len tvoj problém ze si sa urazila na podany fakt. Ak PP skoncil pocas MD ci RD nemáš mat z coho nárok na OCR. Bohužiaľ. Nic ine som ti nenapisala. Ale hneď musim mat nudny zivot lebo rozumiem problematike. Vdaka za pobavenie.👍😀😀😀

evittam
14. máj 2020

@doga666 Akoze si nemocensky poistená?! Kto odvadza NP? Si zamestnana? PP trvá? Mas DNP?! Lebo ak si len poistencom štátu tak nrmas žiadne NP. Skus to pochopiť.

doga666
14. máj 2020

@uglybetty1234 samozrejme je pekne keď poradí, ale ja som videla vo veľa diskusiách ako ona poradí nezištne. V úvodzovkách. Je super keď poradí keď nemate problém. Vidím. Ako napadá proste ženy, ako sa im vysmieva v jej samoľúby ch príspevkoch. Jasne ze to myslí dobre ale ja niesom hlúpa a vidím v jej slovoslede ako ona uvažuje. Prepáčte ale naozaj..

evittam
14. máj 2020

@doga666 Raz som nudná, potom prilis inteligentná.😀😀😀
Co bolo pred MD a RD? Kedy skoncil PP?

doga666
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evittam
14. máj 2020

@doga666 Nikde som nikoho nenapadla. Len upozornim v prípade ak niekto necita co pisem xkrat a ani sa neunúva prečítat aspon odpoved nad jeho otázkou a spyta sa na to iste. A som vecna a stručna. Nemam preco sa s dospelými ženami rozprávat inak.

evittam
14. máj 2020

@doga666 Ok. Tak uprimne pekny vecer. Nezabudni na tu vodu a kriz.

doga666
14. máj 2020

@evittam veď o to ide ste asi až príliš dospelá. Sú cítim s vami naozaj. Mať tak smutný život.. Ale. Hlavne ze ste s ním spokojná. Prepáčte ospravedlňujem sa vám za všetko. Len nahliadnutie do svojho vnútra trosku. Nebuďte taka konzervatívna.

evittam
14. máj 2020

@doga666 Prilis dospela? No neviem. Dospela som normalne uz veľa rokov.
Este raz-svoje cítenie si nechaj pre seba. Nemám vôbec ani smutný ani nudný zivot. Mam spokojny vyrovnany zivot presne taký ako som si zariadila. A uz vôbec nie som konzervativna. Evidentne nie si človek s ktorym by som si rozumela. Našťastie. Chcela som ti pomôcť. Evidentne netreba.

uglybetty1234
14. máj 2020

@doga666 ale ja som mala problem, nie som zbehla vo veciach, ktorym evittam rozumie. Je super, ze poradi, nebude sa tu bavit s dospelymi zenami ako s usmrkancami. Nema na to cas a nema to zmysel. Ci treba nas dospele zeny oprasovat?!
nie je povysena ani namyslena. Je vecna a priama. Za mna palec hore.
Ona ti napise priamo aj veci co sa TEBE nepacia. Ale to je TVOJ problem. Nie jej.

evittam
14. máj 2020

@uglybetty1234 Vdaka. Kto chce pochopi kto nie bohužiaľ. Ten sa ide mácat svätenou vodou a ukazovat kríž....Ale aj to je pre niekoho cesta.

doga666
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evittam
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petenka83
14. máj 2020

@lelet1609 na čestnom prehlásenii sa Píše, za ktore dni v mesiaci si osetrovala

michaela4444
25. máj 2020

Kočky, prosím vás v tom novom čestnom prehlásení pri odst.3 pri žiakovi v ZŠ za máj to znamená, že je žiakom ZŠ iba nechodil do školy?som z toho jeleň....viem si ti predtavit v čestnom prehlásení za jún ale za mesiac máj je to chaos.🙄

3. Dieťa v mesiaci, za ktoré podávam čestné vyhlásenie
•* je / •* nie je zapísané v jasliach, materskej škole
•* je / •X* nie je žiakom prvého až piateho ročníka základnej školy

petenka83
25. máj 2020

@michaela4444 toto nové prehlásenie sa podáva až za jún, keby ste ešte s dietatom, za tento mesiac máj ešte to stare

petenka83
25. máj 2020

Doteraz predsa boli školky a skoly zatvorené. V 3.je to tak, či dieta davate alebo nie

maria.vinea
26. máj 2020

@michaela4444 je žiakom,to das x.. ale školu nenavštevovali, v maji predsa neboli otvorené..ziakom je cely školský rok

maria.vinea
26. máj 2020

@michaela4444 kolonka 4 zaškrtni nenavstevovalo ZŠ... vybavené

maria.vinea
26. máj 2020

@petenka83 nie lebo ine prehlásenie tam nie je, ja som to včera odoslala...bod 3 je žiakom.... Bod 4 nenavštevovali ZŠ

michaela4444
26. máj 2020

@maria.vinea ďakujem

dudka121
26. máj 2020

@michaela4444 ja som tie body ani nevypisala to je uz asi pre mesiac jun..