Koľko ušetríte za mesiac?

troppovci
30. sep 2015

Ahojte baby chcela som vedieť koľko cca si za mesiac odkladade peňazí .. Koľko si ušetríte 🙂 ja odkladam 100eur ďakujem

dai
30. sep 2015

@troppovci neodkladame nic... pripadne ako pride ak chceme nieco vaecsie🙂 ak ale teda do odkladania ratame poistky tak je to cca. 300 euro mesacne...

zdena12345
30. sep 2015

ja davam na setriaci ucet 40 (to je ulozene na 15 rokov takze neminiem)a este k tomu zivotna poistka by sa dala brat ako ista forma setrenia zaroven sa snazim vsetko neminut a kazdy mesiac nieco nechat na ucte pre "pripad". Manzel odklada 100 za co mame v umysle kupit za par rokov dalsie auto

mima4
30. sep 2015

@troppovci momentalne nič 🙂

všetko ostava na beznych uctoch.. ale tak zasa pre nas to nie je "navnada", ze ideme na doraz..cize na ucte je taka lepsia suma...

ale ked sa nam chcelo setrit, tak v rozmedzi 700 az 1000 eur mesacne sme si vedeli odlozit...

dominika6
30. sep 2015

@troppovci
na šetrenie by malo ísť 10% mesačne z celkového prijímu rodiny...
je to suma ktorá nezabolí a v prípade straty zamestnania pokryje aspon prvé mesiace bez práce

radsej_knihu
30. sep 2015

Tak cca 500-900 EUR mesacne. Podla situacie. V dovolenkovom obdobi a pred Vianocami nic.

moni244
30. sep 2015

😀 zeny, zavidim, my sme z tych, co ideme na doraz a skork nic nemame bokom

simca06022011
30. sep 2015

Dcere nieco, do investicnych fondov nieco a nieco na setriaci ucet z kazdej platby ;) Mesacne od 150EUR vyssie, ale so setriaceho kludne vyberiem ked potrebujem. Fondy su tiez viac menej dostupne, do 3 dni sa da predat a dostat peniaze... cize neviazem ich na nejake poistky a pod. Teda okrem tej farbicky pre malu...

mima4
30. sep 2015

@moni244 všetko moze byt len dočasné 😀 😀
ale tak, my hlavne nemíname na debiliny... ja si napr. bezne oblecko a pradlo kupujem v lidli..nepotrebujeme "značkove"

libka1
30. sep 2015

malo usetrime, malo... sama som z toho rozhorcena 🙄 chceme kupit dom a uz malo byt nan nasetrene do kelu. vyzera to ale tak ze musime zobrat hypoteku a to poriadnu. no co uz narobim ked nam to nejde tak ako si to predstavujem 😅 ale kebyze odkladame tych 100 eur mesacne co pises, tak si mozem dat krasny narodeninovy darcek k 70 vo forme toho domu co mam vyhliadnuty. len ci ho sakra dovtedy nepredaju 🙄

troppovci
autor
30. sep 2015

SnaziMe sa .

troppovci
autor
30. sep 2015

Zatial máme odložené 1200 eur 🙂 ja viem nieje to veľa ale sme v prenájme a muž zarobí 600eur a ja som na materskej 🙂 snaŽím sa

natalym
30. sep 2015

@troppovci Podľa mňa to nemáte málo, však z toho príjmu. Dieťatko narastie, pôjdeš do práce a manžel si nájde lepšiu robotu a bude dobre. Je chyba myslieť si, že všetko bude hneď. Pokiaľ ste mladí a zdraví, postupne si nadobudnete.

troppovci
autor
1. okt 2015

teraz priateľ odchádza inde do roboty .... 🙂 chceme ešte jedno babetko a potom šup do roboty pôjdem aj ja :P odkladam všetko a na stravu minieme minimum ,.. otáčam aj 5 centov len aby som správne dospodárila s peniazmi 🙂

kattarrina
Autor odpoveď zmazal
Zobraz