Koľko vás stojí nafta z Trenčína do Bratislavy?

24. okt 2022

Prosim vas ti ktori cestujete z Trencina do Blavy,kolko date za naftu na cestu tam aj naspat? Dakujem

miusa00
24. okt 2022

To predsa zalezi od spotreby 🙂

kukulienka999
24. okt 2022

Ak si to chceš vypočítať potrebuješ: priemernú spotrebu autá na 100km, koľko km máš z cieľa do cieľa a aktuálny cenník paliva.

Príklad: 130kmx2= 260km spolu
Priemerná spotreba 6L/100km
Aktuálna cena cca 1,80€
Výsledok je cca 28-30€

mable123
24. okt 2022

pod 30 euro len na skútri :D

enziii78
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
oli18
24. okt 2022

Načo by si to sama vypočítala, ak jej to vypočítajú baby na koníku? Zatiaľ môžu jej mozgové závity oddychovať a hrdzavieť 😀

autor
25. okt 2022

@kukulienka999 dakujem...pytam sa preto,lebo znamy ma mal viest do Ba a za cestu si vypytal 50 e co sa mi zdalo vela...

natalienka12
25. okt 2022

Vela? A to je aky znamy? Robi ti sluzbu, stravi tam s tebou cas, opotrebuva svoje auto a tebe sa to zda vela? Ved chod taxikom a mas vybavene. Zaplatis nie 50 ale 150 a budes happy.

autor
25. okt 2022

@natalienka12 nechapem preco hned taka arogantna odpoved?

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
natalienka12
25. okt 2022

To je arogantna odpoved? Preco nejdes vlakom alebo taxikom? Vlakom to budes mat lacnejsie, taxikom 3x drahsie. A este mi povedz, ze ten znamy ta tam bude niekde cakat a zabije s tebou cely den a tebe sa zda 50 eur vela. Akoze nad vychcanostou niektorych ludi nestacim usta otvarat.

autor
25. okt 2022

@natalienka12 prave preto sa tu asi pytam kolkoto vyjde,nikde som nenapisala,ze nie som ochotna tolko dat a vlakom nejdem lebo idem lekarovi s malym dietatom,preto nechcem ist vlakom a nasledne taxikmi,dakujem,ze si ma vyviedla z omylu,ze tych 50 e si teda vypytal uplne opravnene....pekny den

autor
25. okt 2022

@natalienka12 a ja nestacim usta otvarat nad zlobou niektorych ludi,ze clovek si tu ide po radu a niekto mu tu este vynada ...o com je toto teda a to nie je prvy raz co to tu vidim

natalienka12
25. okt 2022

A kto ti tu vynadal? Sa zobuď! Tak ty ideš s deckom k doktorovi, ten človek ti robí službu bude ťa tam čakať a ty sa na nete vypytuješ, či si veľa nevypýtal, vraj len na naftu. Mne keby niekto takú službu urobí dám mu 100 a nie 50. K tej 50ke by si mu mala kúpiť ešte minimálne dobrú fľašu alkoholu a bonbonieru, ale tebe asi slušnosť nič nehovorí. Keby chudák vedel, že si sa na internete rozdrapila, že to je veľa nikam by s tebou nešiel.

autor
25. okt 2022

Ak si si nevsimla je to anonymne tak neviem o com trepes

sense
25. okt 2022

50 e nie je prehnane, pretože tá cesta autom nie je len palivo. Čiže od spotreby auta ak je to cca 35e čisto len palivo, potom ešte opotrebenie, čas.... Atď.
Ak máš pocit ze chce veľa, spýtaj sa len tak pre Info v nejakej taxi službe koľko by to stalo

autor
25. okt 2022

@natalienka12 a tebe sa asi dobre hovori,asi mas peniaze na rozhadzovanie,ale uvedom si,ze su aj slobodne matky co maju chore deti a ak s nimi idu lekarovi hladaju najlacnejsiu variantu...ale skoda sa s takou osobou tu dohadovat

autor
25. okt 2022

@sense ale ja som nepovedala,ze to je prehnane,preto sa tu pytam na nazor,lebo mne sa to zdalo tak dakujem,ze ste ma vyviedli z omylu,ja nechapem co vsetky utocite

maximko25
25. okt 2022

Ano urcite to bolo vela.trencin-ba max 30 eur. Ale plus ak do mesta asi kusok viac
Zalezi ci tam aj on cestu a idete spolu alebo ta tam vezie len vyslovene teba zaviest a odviest domov.ak si ako apolujazdec a mate sa delit na polovicu 50 je vela.akje to tak ze ta niekam vezie caka na teba a berie ta spat tak asi ok.ale ono zalezi hlavne na tom aku spotrebu ma autoprosto ide o auto a spotrebu plus niektore riesia opotrebivanie, my jazdime vela cize urcite by som neriesila pytat si od kamosky za toto peniaze🤦‍♀️.

autor
25. okt 2022

@maximko25 no je to na Kramare a auto spotreba tak 5 litrov...ale tak asi je to v poriadku cena teda tych 50 a ano ide kvoli mne

autor
25. okt 2022

@maximko25 a dakujem za normalnu odpoved,lebo clovek si pyta radu a este ta tu zdrbu..

martul
25. okt 2022

prepáč nečítala som celú diskusiu, ale vlakom by to nebolo lacnejšie? Či je to nepraktické?

autor
25. okt 2022

@martul neprakticke kvoli tomu,ze ide o babatko

martul
25. okt 2022

aha jasné, lebo som pozerala vlaky tam a späť a teda je to o dosť lacnejšie, ale je pravda, že trepať kočík hore dole, to je oničom, v rodine nemá kto ísť, že by Vám pomohol? Ja viem, že si ,,ničí" svoje auto, stratí čas.....ale predsa, zobrať 50,- od slobodnej matky, čo ja viem, toľko ho benzín nestojí, a počítať si amortizáciu vozidla a stratený čas.....Berie si voľno v práci? bude mať ušlý zisk?
Neviem no, len tak uvažujem.

autor
25. okt 2022

@martul Nie ziadny usly zisk,ani volno

sense
25. okt 2022

Nikto na teba neutocil m len som ti napisala ze ta xena nie je prehnana a ako si mozes cenu zistit. Ty sama si napisala ze sa ti zda 50 e vela. A este mi napis kde som mojim prispevkom na teba zautocila, jedze prehnane reagujes jedine ty na kazdu odpived kt nepritakava ze 50e je vela

alica_tn
25. okt 2022

Si celkom vzťahovačná, až paranoidná...

tahomi
25. okt 2022

Vezie teba aj tvoje dieta, ide len kvoli tebe do Bratislavy, kde ta predpokladam pocas vysetrenia bude cakat, na Kramaroch zaparkovat mimo platenych parkovisk sanca miziva.
Takze cesta Trencin - Bratislava - Trencin pre 2 osoby aj s cakanim na vybavenie, 50 eur je velmi kamaratska cena.

natalienka12
25. okt 2022

Nuz, ale ten tvoj znamy ti neurobil dieta, on ti robi len sluzbu a milost za co by si mu mala byt vdacna a nie sa tu nadrapovat, ako je 50 eur pre teba vela. Pytaj peniaze od otca dietata.

kacusik69
25. okt 2022

cisto len PHM mna osobne vychadzaju na trasu TN-BA-TN (220 km) okolo 22 eur pri sucasnej cene benzinu/nafty… 50 mi pride tiez dost aj s priratanim “ceny casu”, ochoty, amortizacie… aj ked v pripade nevyhnutnosti a ziadnej inej prijatelnej moznosti (ak vlak nepripada do uvahy), a najma ak je to “jednorazova zalezitost”, by som tych 50 dala… ak by to malo byt na pravidelnej baze (kontroly a pod.), premyslela by som vsetky mozne alternativy